Advanced Download Manager Pro v5.1.2 build 51242 (Paid)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Advanced Download Manager, Android cihazlar için yayınlanan gelişmiş indirme yöneticisidir. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Android 7:
* fixed buttons (Exit, Context menu, etc)
Android 6/7:
* If app does not download in background - disable Power-saving mode (system Settings - Battery, menu button "three dots")
* If app does not open the links in a browser - reset App preferences (system Settings - Apps, menu button "three dots")
Android 5/6/7:
* If app is no longer downloaded to SD-card - select a folder in Settings - Downloading - Folder for files - Access on SD-card

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: By YusufEMRE
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt