ADSL Modem Değiştirme ile İlgili [ÖNEMLİ!]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karanlık97

Karanlık97

Üye
    Konu Sahibi
ADSL Modem Değiştirme ile İlgili [ÖNEMLİ!]
Arkadaşlar biliyorsunuz ki modemi taktıktan sonra bir adrese girip (ÖRN:192.168.2.1) ayar yapmamızı ister fakat ben bunu yaptığımda Internet Explorer'daki sekmelerimin hepsi bozulup ve çoğuda kaybolmuştu.Sekmelerim çok önemliydi.Şimdi ise modem çok eskidi...

3 tarayıcı kullanıyorum ve hepsinde çok çok çok önemli sekmeler var hemde her bir pencerede 50'yi geçik.Yazdan beri açmıyorum.Acaba Internet Explorer açıkken bu modemi kurup ayar çeksem diğer kapalı olan 2 tarayıcımdaki sekmeler gider mi? Yada bilgisayarı kapatıp başka bir bilgisayardan ayar çeksem o bilgisayardaki tarayıcılar etkilenip, sekmelerim gider mi?

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

skynet

Üye
Hımm..:hmmm

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
Kurulum CD lerindende ayar yapabiliyorsun ve web arayüzü kullanarak ayarlamaktan daha basit ve sadece kullanıcı adınızla şifrenizi istiyor.Bir deneyin derim.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
    Konu Sahibi
Emin misiniz? Artık TTNET "Tek Şifre" istiyor. Program sorun vermesin?, sekmelere ve pencelere birşey olmasın?

rmssgkhn

rmssgkhn

Üye
ben tt nette calısıyordum sana yanlıs bır sey yapmadıgın zaman hıc bırsey olmayacagının garantısını verebılırım ama sen yıne essegımı saglam kazıga baglıyım dersen baska bır pc den modemın ayarlarını yapıver ama bırde cogu bolgede tt net modeme ayarlarını kendısı otomatık yolluyo yanı sen modemı takıyosun bı muddet beklıyorsun kendısı sıfre yı kul adını verıtabanından cekıyor

Karanlık97

Karanlık97

Üye
    Konu Sahibi
Peki, cevabın için sağol denemeye çalışacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt