Adobe Reader 10.1.300 Türkçe - Nokia Belle FP2 (Unsigned)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Adobe Reader 10.1.300 Türkçe - Nokia Belle FP2 (Unsigned)
Kendi 808 cihazımdan port ettim. Sorunsuz çalışıyor. Versiyon bölümüne baktığınızda missing version yazıyor ama o önemli değil. Sonuçta orjinal dosyalar kullanıldı. Sadece Türkçe ve İngilizce dilleri var. Program unsigned dir. Cihazınızın hackli olması gerekmektedir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: storovi ve Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Birde ekran görüntüsü eklersen sana zahmet emeğine sağlık :oke:

tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Birde ekran görüntüsü eklersen sana zahmet emeğine sağlık :oke:

Ben teşekkür ederim abi. Ekledim :oke:

Rica ederim.

valla senin açtığın konuyu sonradan gördüm mesut kardeşim. hem türkçe oluşu hemde direkt telefondan aldığım için belki ihtiyacı olan kullanır dedim :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

valla senin açtığın konuyu sonradan gördüm mesut kardeşim. hem türkçe oluşu hemde direkt telefondan aldığım için belki ihtiyacı olan kullanır dedim :)

Bende Programı Üretmedim Merak Etme, Direkt Telefondan Alınma..

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bende Programı Üretmedim Merak Etme, Direkt Telefondan Alınma..

bir sorun mu var arkadaşım? aynı konudan alternatif link olması açısından bir sürü açılabilir. yazdığın cevaba bak. neyini merak edecekmişim? üretemeyeceğini biliyorum zaten.
ama bu programı sis content le tek tek dosyaları sis haline ben getirdim ve kendi emeğimi paylaştım. ben bunda bir sorun göremiyorum.

bayon

Üye

bir sorun mu var arkadaşım? aynı konudan alternatif link olması açısından bir sürü açılabilir. yazdığın cevaba bak. neyini merak edecekmişim? üretemeyeceğini biliyorum zaten.
ama bu programı sis content le tek tek dosyaları sis haline ben getirdim ve kendi emeğimi paylaştım. ben bunda bir sorun göremiyorum.

emeğine sağlık :)

akinorta

Üye

teşekkürler. Bence de iyi yapmışsın türkçe olması da cabası sonuçta bir farklılık

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 511859

profiloo

Üye
sertifika hatası alıyorum :S

tuhundercats

Üye
belle refresh hackli n8 de güncelleme hatası veriyor

kartal076

kartal076

Üye
:tşk: ALLAH razı olsun :good: