Adobe Photoshop Touch v.1.6.1 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ozay35

Üye
TeşekürEyvallah

mtc1996

mtc1996

Üye
s3 mini açmıyor

KingDroid

KingDroid

Üye
s3 mini açmıyor
Acmamasi gayet normal bisi bu tabletler icin bi uygulama bende acildi ama 10 dk beklememe ragmen bi turlu photoshop touch ekranindan oteye gecemedim bende bikac sayfa onceki cepedit.com linkine tikladim onu indirdim hatta resmini bile koydum telefon icin olanin

Respect60

Respect60

Üye
Hocam her yerde aradım bulamadım.Çok saol. :)

mtc1996

mtc1996

Üye
hacı tablet için olsaaa telefon hata verir

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Bunu arıyodum bende maxicepde bulmak daha da güzel çok teşekkür ederim elin ayağın dert görmesin :)

rear2011

rear2011

Üye
:tşk:

98farom98

98farom98

Üye
Çok :tşk:

Tufkan

Tufkan

Üye
Tesekkurler bide turkce dersleri cikart muhtesem olur :))) bu arada kendi icinde kucuk resimler varmi?Yanlızca bu tutorial in sadece ismi türkce ger kalani %100 ingilizce

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler bide turkce dersleri cikart muhtesem olur :))) bu arada kendi icinde kucuk resimler varmi?Yanlızca bu tutorial in sadece ismi türkce ger kalani %100 ingilizce
Dosyayı verdiğim linkten indirdiğine ve tabletinde veya telefonunda yüklü ise kaldırdığına emin misin? Resimlerde sadece Tutorial mi çevrilmiş? Bir bakmanı tavsiye ederim. Sadece bir kelimeyi çevirerek buraya yüklediğimi sanmıyorsun sanırım. Tekrar bir kurup dene bakalım, ondan sonra çamur at.

Nevarres

Üye
Teşekkür ederim.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Teşekkürler :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Eline sağlık değerli insan . Stres sıkıntı bòkma olmadan emek harcadın için teşekkürler

Üst Alt