Adobe Flash Player'a Elveda mı ???

 • 28 Eylül 2012
 • 887 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar duyumlarıma göre 15 ağustostan itibaren Adobe,Android için güncellemeyi kesmiş hatta kaldırmış.Yeni Android 4.1 JB 'de Flash player olmayacakmış.Bunu tam olarak bilen biri var mı? Yani 4.1 e geçersek yapacak birşey yok mu ? HTML5 şuan yaygın değil.Bunun bir çözümü varmıdır? 4.1 e gectiğimiz zaman neler olacak ???
   


  Yazan: TranceBabe35
 2. Evet ya bilgisi olan varmı
   
 3. 4.1 e geçiş yapıldığında flash player kullanılamıyacak bu bilgi doğru fakat puffin web browser yada skyfire gibi taraycılar ile bu sorunu gidermek mümkün olabiliyor (orjinal tarayıcı gibi olmuyor ama idare etmekten başka çaremiz yok gibi şuan )
   
 4. apk ile flash player yüklenebiliyor.
   
 5. Flash player 2012 nin ilk çeyreğndede belirtti zaten adobe şirketi zararda o yuzden bu sıkıntı olaylar olabilir hatta adobe flash player paralı olabilir olursa da android darbe gorecek
   
 6. Peki arkadaşlar bazı yerlerde 4.1 e gectikten sonra apk olarak sonradan flash yüklenebiliyormuş galiba.Siz neler düşünüyorsunuz?Acaba güncelleme yapmaya gerek yok mu ? Kafam çok karıştı gerçekten.
   
 7. Güncellemeye bence kesinlikle gerek var ve kullanmanı tavsiye ederim :) Seveceğini sanıyorum :)
   
 8. güncelleme müthiş bir stabilite katacak. o yüzden yapmakta fayda var. onun dışında resmi olarak flash player olmayacak ama apk'sını bulup yükleyebilirsiniz.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 00:00