Adnan Polat'tan getirin emri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
Adnan Polat'tan getirin emri
Galatasaray'ın transferdeki yeni gözdesi Portekizli Fernando Meira için hem Yunan adalarında tatilde bulunan başkan Adnan Polat talimat verdi.

Galatasaray'ın transferdeki yeni gözdesi Portekizli Fernando Meira için hem Yunan adalarında tatilde bulunan başkan Adnan Polat hem de teknik direktör Skibbe onay verdi. Skibbe'nin de onay vermesiyle Fernando Meira için geri sayım başladı.

Alman teknik direktör, Westham'ın Lucas Neil'i satmaktan vazgeçmesi, Juventus'un da Zebina konusunda sürekli yavaş davranması nedeniyle, Portekizli Fernando Meira'nın ilk tercihi olduğunu Başkan Adnan Polat'a iletti.

Yunan adalarında tatilde olan Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın da "Hocamız Meira için tamam diyorsa, hemen bitirelim. Ancak fiyatını biraz aşağıya çekin" diye Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel'e talimat verdiği öğrenildi. Bu arada Alman medyasında yer alan "Meira Galatasaray ile ön protokol imzaladı" sözleri netlik kazanmadı.

Portekizli futbolcuyla birçok konuda anlaşma sağlandığı tek problemin Stutgart kulübünün istediği 6 milyon Euro bonservis bedelinin indirilmesi olduğu açıklandı. Alman kulübüyle yoğun temas içinde olan Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel'in bu transferi bir iki gün içinde sonuçlandıracağı öğrenildi.
 
qurbuz

qurbuz

Üye
:sn:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

greenmile
Cevap
4
Görüntüleme
323
Atakan
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
294
Haydar
DiaBLoS
Cevap
2
Görüntüleme
445
greenmile
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
432
Kingmortall
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt