Adnan Polat İstifa Etti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
Adnan Polat İstifa Etti
Polat direkten döndü!
Türk Telekom Arena'nın açılışından sonra Adnan Polat görevi bırakmış ama...

Başkan Adnan Polat’ın önceki gece Arena Stadı’nda yaşanan protestolar sebebiyle istifa ettiği ancak bazı yöneticilerin ısrarıyla bunu geri aldığı öne sürüldü. Dünkü olağanüstü toplantıdan da ‘devam’ kararı çıktı.

Galatasaray’da olağanüstü gelişmeler olağanüstü toplantıya sebep oldu... Arena Stadı’nın açılışında yaşanan tatsız olaylar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yapılan protestolar tepki görürken, aynı şekilde tribünlerin yuhaladığı başkan Adnan Polat’ın da istifasına sebep olmuş.

Arena’yı maçın ilk yarısında terk eden Polat’ın bazı yöneticilerle bir araya geldiği ve resmen istifa ettiği ortaya çıktı. Ancak bir kısım yönetici bu durumun Galatasaray’a yarar değil daha da çok zarar getireceğini söylemesi ve bunda ısrarcı olması sebebiyle Polat’ın istifasını geri aldığı belirtildi.

MÜCADELE ADINA DEVAM!
Başkan Adnan Polat, bunun üzerine önceki gece yönetim kurulunu bir gün sonrası için olağanüstü toplantıya davet etti. Bu çağrıya uyan Sarı-Kırmızılı yönetim kurulu yaşananlar sebebiyle dün Türk Telekom Arena’da bir araya gelerek tam 2.5 saat süren durum değerlendirmesinde bulundu. Başkan Adnan Polat’ın burada yine istifayı gündeme getirdiği ancak bu defa çok ısrarcı olmadığı kaydedildi. Polat’ın yönetici arkadaşlarıyla beraber bütün bu yapılanları temizlemek ve karşı harekâta girişmek adına başkanlık görevini sürdürme kararı aldığı ifade edildi.

TWITTER'DAN TAŞANLAR
- Adnan Polat’tan sınıf başkanı bile olmaz, istifa.
- Adnan Polat gibi başkanı olan takımı tutmaktan utanıyorum.
- Galatasaray taraftarının yuhalaması ne kadar yanlışsa Adnan Polat'ın hepsini yakalayacağız demesi de o kadar yanlış.
- En büyük transfer, Adnan Polat’ın gittiği gündür
- Sen istifa edene kadar GSTV, GS Bonus haklarımı donduruyorum. Sana göre GS’li değilim ya...
- Konuşma artık Polat istifa et. Belki onu becerirsin.
- Maalesef Adnan Polat'ın bundan sonraki seçimde şansı 0'a inmiştir.
- Büyük başkan Adnan Polat... Söz var, icraat yok. Böyle giderse takımı terk et.
- Sen GS’nin başına gelen en kötü şeysin. Bırak artık o koltuğu.
- Başkan senin artık bu kulüpte yerin yok.

Haberturk

arslansem

arslansem

Üye
Birgün orjinalini görebilecek miyiz :hmmm

'Davut

'Davut

Üye
Adnan Polat ve İstifa... İmkansız Bunu Bir Dk bile Düşünmemiştir...;)

Samsun55''

Samsun55''

Üye
bir an gerçekten istifa etti zannettim :D

zaza

zaza

Üye
zaten bizim toplar hep direkten dönüyor tam gol olacak diyoruz tak direk maçı kaybediyoruz :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Başlığı düzenleyebiliriz diye düşünüyorum Atakancım .
Çünkü kesin bir haber değil .

Yorumum ; - Adnan Polat’tan sınıf başkanı bile olmaz, istifa. :oke:

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;3115866' Alıntı:
Başlığı düzenleyebiliriz diye düşünüyorum Atakancım .
Çünkü kesin bir haber değil .

Yorumum ; - Adnan Polat’tan sınıf başkanı bile olmaz, istifa. :oke:
Alicim adam istifa etmiş, sonradan geri dönüş olabilir, ama etmiş :ehe
Hem ''Adnan Polat İstifa Etmiş'' yazsaydım bu güzel yorumunu okuyamayacaktık belkide :) Başlığın gerçek olması dileğiyle ..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çok sağol Atakan ım . Sağol , varol dostum .
6 ay kaldı . 6 ay sonra , son sürat devam . :ehe
Sevgiler dostum . :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...