Admin Duy Sesimi Önemli!!!

 • 24 Mart 2013
 • 387 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Tapatalk'tan girdiğim için ilk mesajımda resim yüklemeye kalktım yeteri kadar aktif olmadığım için yukleyemedim lakin ben bu uyarıyı ilk anda anlamadığım için sürekli tekrar ettim komutu. yeteri kadar aktif olduğum için bugün 4 tane resim yükledim fakat 30 resim hakkınızın 25 ini tamamladiniz uyarısı aldım. Halbuki 4 resim yükledim daha. muhtemelen dün yüklemek için yaptığım denemeler sistem tarafından kayıt edilmiş ve onlar yükleme yapmışım gibi görünüyor. rica etsem sistemi sıfırlar mısınız?
   


  Yazan: salda15
 2. Tapatalk ile alakalı bir konu ancak 2.2.6 sürümünü yüklerseniz sınırsız resim ekleyebilirsiniz.Sınırsız resim yüklemesi ücretli sürümde mevcuttur.
   
 3. yok daha neler 1.1.6'ya geri dönelim daha iyi. sen yanlış anladın ben sınırsız resim felan yüklemek istemiyorum. sistem benim ilk mesajım da yüklemek istediğim resimleri kayıt etmiş halbuki onlar yüklenmedi. Toplam da 4 resim yükledim ama 26 yükleme yaptığı mı gösteriyor. Bunun düzeltilmesini rica ettim tabi mümkünse
   
 4. Tapatalk serverlarına resmi yüklemedinizmi ? Tapatalk ayrı bir hizmettir sitemizle alakası yoktur.Başka yerlerede imajlarınızı upload edebilirsiniz.
   
 5. bunu sıfırlamak modlar ya da benim tarafımdan mümkün değil mi peki?
   
 6. Tapatalk bir forum servisidir.Dediğim gibi sitemizle alakası yoktur.Bende aynı sorunla karşılaştığım için çözümü yukarıda belirttiğim gibi yapmıştım.Ayrıca birden fazla forum takip ediyorsanız oralara yüklediğiniz imajlarıda saymaktadır.Sizin yada modların yapacağı birşey yok
   
 7. bu hiç iyi olmadı
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 00:37