açılma ekranında donuyor piranha tablet

Sponsorlu Bağlantılar

mahirBSs

Üye
    Konu Sahibi
açılma ekranında donuyor piranha tablet
arkadaşlar hafıza kartını sistem hafızası yapmak için bi dosyayı değiştirdim şimdi tablet açılmıyor usb ile pc ye bağlayınca açılıyor ama ordada ne telefon hafızasını nede sistem hafızasını görmüyor tablette depolamaya girince hemen atıyor ayarlar durduruldu hatası veriyor usb yi pcden çıkarınca tablet kapanıyor
sorunum büyük bu sorunu nasıl düzelte bilirim

değiştirdiğim dosya adı : vold.fstab

celal1520

Üye
Bende de aynı sorun var kardeş :'( hem acılma ekranında donuyo hemde önceden yüklediğim uygulamaları göstermiyo google play i bile gostermiyo teknik servisi aradim telefona bakacak kimse bulunmuyor dedi ins cozeriz bu problemleri kardes bide seninkinin garantisi varsa servise yollamani tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: mahirBSs

mahirBSs

Üye
    Konu Sahibi
Bende de aynı sorun var kardeş :'( hem acılma ekranında donuyo hemde önceden yüklediğim uygulamaları göstermiyo google play i bile gostermiyo teknik servisi aradim telefona bakacak kimse bulunmuyor dedi ins cozeriz bu problemleri kardes bide seninkinin garantisi varsa servise yollamani tavsiye ederim
cevabın için teşekkürler kardeşim garantisi var yolladım ama inşallah kullanıcı hatası diye geri vermezler yeni yazılım yükliyceklermiş bakalım

• Beğen
Tepkiler: celal1520

Üst Alt