Telefon Tavsiyesi acillll telefon tavsiyesi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
acillll telefon tavsiyesi...
arkadaşlar n97 mi 8 hafta önce satmıştım şimdi bütçeme göre bi telefon alacağım ve

Htc Hd7 ile Dell steak 5 arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz biraz acil bu akşam alıyorum

Enes

Enes

Üye
dell streak 5 android diğeri windows sanırım android her zaman iyidir ya :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Htc hd7 yi kullandim isletim sistemi haric cok iyi bir telefon degil. Fiyati da 1000tl civarindaydi. Dell i hic duymadim ama bence hic bulasma satma konusunda zorlanirsin.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
Htc hd7 yi kullandim isletim sistemi haric cok iyi bir telefon degil. Fiyati da 1000tl civarindaydi. Dell i hic duymadim ama bence hic bulasma satma konusunda zorlanirsin.

hocam satış amaclı değil dell in ekranı geniş 5 inç ekran var 1 ghz işlemci falan beni cezbediyo ama htc de 4.3 ekran var işlemcileri aynı ama ekran olayı kafamı bulandırıyo

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Islemciler ayni ama isletim sistemleri farkli. Ayrica simdi baktim dell android 1.6 ile geliyor 2.2 froyo ya yukseltilebiliyor. Zaten daha fazlasina ram yetmez. Ama htc wp isletim sistemli zaten su gibi akiyor dell den daha stabil ve hizli olacagi kesin. Ama benim demek istedigim bu saatten sonra o paralari ikisi de haketmiyor. Wp os dusunuyorsan lumia lara bak derim. Android dusunuyorsan da xperia lari incele.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
bu gun tekmosadan 700 tl ye alcatel onetouch 995 aldim ilk izlenimlerim cok iyi simdi ondan yaziyom aksam daha detayli inceleme yazacagim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hayirli olsun.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hayırlı olsun

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
eywallah siddetle tavsiye ederim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
İşletim sistemi nedir ?

---------- Eklendi @ 13:48:08 ---------- Yazıldı @ 13:46:24 ----------

Android miş.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
android 4.0 a guncellenebiliyormus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt