acill yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
acill yardım!!
selam arkadaşlar ben geçenlerde bir laptop almaya karar verdim önceleri lenovo z580 alıcam diyodum ama sonra kararımı değiştirip Asus k55vj-sx222h aldım. neyse. şimdi laptopu açtığımda özelliklere baktım. başlat/çalıştır/dxdiag yaptım. orda ekran kartı bölümüne geldim ama intel hd graphics yazıyodu. normalde ekran kartı laptopun kasasının üzerinde nvidia geforce gt 635 yazıyo. ama bilgisayarın bütün özelliklerini taradığımda gt 635m yazmıyo hep intel hd graphics yazıyo bir yardım edin. gt 635m i nasıl aktif ederim

Uhops

Uhops

Üye
Pek anlamam ama büyük ihtimal driveri yüklemediğinden oluyordu.bu arada o 635m değil 630m bütün sitelerde 635m yazıyor ama... Bende asus k55vj sx077d alacağım oda aynı 635m yazıyor ama değil.

Bu arada laptop nasıl touchpadı dokunmatikmi ses iyi çıkıyomu ısınma varmı.

ANIL

ANIL

Admin
Çift ekran kartı olduğu için öyle. İlk olarak nvidia ekran kartını güncelle ondan sonra nvidia ayarlarından 635'e geç.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşım oyun oynarken otomatik aktif olur. Aktif olmazsa oyuna sağ tıklayıp oradan bir yer vardı adını tam hatırlayamadım. Oradan GT635M'yi seçersin.

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
Pek anlamam ama büyük ihtimal driveri yüklemediğinden oluyordu.bu arada o 635m değil 630m bütün sitelerde 635m yazıyor ama... Bende asus k55vj sx077d alacağım oda aynı 635m yazıyor ama değil.

Bu arada laptop nasıl touchpadı dokunmatikmi ses iyi çıkıyomu ısınma varmı.

hayır kardeşim yanlışın var aldığım laptopun üzerinde yazıyo gt-635m. vallaha hiçbir sorunu görmedim çok güzel makina, ısınma daha göremedim buz gibi çok güzel soğutuyo fan ve çok sessiz çalışıyo tavsiye ederim kardeşim.
uygun driveri nerden bulucam yardım edermisin ?

- - - Eklendi - - -

Çift ekran kartı olduğu için öyle. İlk olarak nvidia ekran kartını güncelle ondan sonra nvidia ayarlarından 635'e geç.

biraz açarmısın nasıl yapıcam pek anlamam bu işlerden

ANIL

ANIL

Admin
Linkten uygun sürücüyü indirebilirsin. Sürücüyü kurduktan sonra masaüstünde sağ tık yaparsan nvidia optimus teknolojisini göreceksin zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt