Yardım Acilen S3 Rom Tavsiye Verirmisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

katalyst

katalyst

Üye
    Konu Sahibi
Acilen S3 Rom Tavsiye Verirmisiniz?
Selâmün aleyküm arkadaşlar.
S3 kullanıcısıyım.
Türkiye en son sürüm stock rom kurulu telefonumda, telefon çok ısınıyor ve şarjı hemen bitiyor ram kullanımı çok çok fazla ki bi o kadar da sistem uygulaması silmeme rağmen çok ısınıyor ram kullanımı çok stabil ve hiç bir sorunu olmayan telefonu yormayacak rom tavsiyeniz varsa acilen söylermisiniz hemen atmam lazım çünkü gerçekten acayip kötü bir durum.

ettu

ettu

Üye
Bu linke gir. Kendine en uygun custom romu, kerneli ve gapps'ı kurup test edebilirsin. Tabii önceden telefonundaki senin için önemli bilgilerini bilgisayarına kaydetmeyi unutmamalısın. Yada halen kullandığın romun yedeğini (Backup-Restore) cwm recovery'den önce telefonuna, sonra da bilgisayarına kaydedersen geri dönüşün kolay olur.
Edit:Forumda da senin telefona uygun romlar mutlaka vardır. Öncelikle forumu araştır derim.

katalyst

katalyst

Üye
    Konu Sahibi
Bu linke gir. Kendine en uygun custom romu, kerneli ve gapps'ı kurup test edebilirsin. Tabii önceden telefonundaki senin için önemli bilgilerini bilgisayarına kaydetmeyi unutmamalısın. Yada halen kullandığın romun yedeğini (Backup-Restore) cwm recovery'den önce telefonuna, sonra da bilgisayarına kaydedersen geri dönüşün kolay olur.
Edit:Forumda da senin telefona uygun romlar mutlaka vardır. Öncelikle forumu araştır derim.
Forumlara baktım bir çok s3 için rom var ancak herkes her roma iyi güzel demiş bende hangisini kuracak olduğumu şaşırdım o yüzden böyle bir konu açtım.

ettu

ettu

Üye
Kararsız isen deneme yanılma yöntemini kullan. Risk her zaman vardır. Telefonun brick olursa ne yapacağını da biliyorsan sorun yok demektir.

frezby1

frezby1

Üye
belokat s5 cok ıyı 3 aydır stabıl bır sekılde kullanıyorum formda mevcut

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
hepsini deneyerek kararı sen vereceksin romlar kişiye göre farklı oluyor biri blokote rom tercih ediyor digeri qs rom ben eclipse rom seviyorum karar senin

katalyst

katalyst

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sağolun beyler

Üst Alt