Acil yardım Xperi z1 Compact açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım Xperi z1 Compact açılmıyor
selamlar acil bir konuda yardımınıza ihtiyacım var şöyle ki z1 compact telefonum var onu da android 6 sevdası yüzünden elledim telefonu cyanogen mod 13 kurmuşdum çalışıyordu ama beğenmedim eski roma dönmek istedim nayogen mod kurmadan önce kendi romunu twrp ile yedek almışdım önce boot dosyasını dün flash tool ile telefona flash atdım twrp kuruldu girdim orada sd kartayedeklediğim rumu kurdum kuruldu sistemi yeniden başlatınca aynı buvideodaki sorunu yaşadım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
ve bende videodaki gibi xperia companion ile onarmak istedim adımları uyuladım fakat telefonumun bootloaderi açık olduğundan xperia companion onarma yapamaz yazdı
artık xperia companiondan vazgeçdim sonra telefonu şarja takdım bakdım telefon açılmaya başladı sonda android başlatılıyor uyqulamalar yükleniyor diyor sona geldiğinde biter bitmez ekranda xperia klavye durdu ,şu durdu ,bu durdu değip tekrar kapanıyor biraz sonra terkrar açılıyor yine aynı oluyor gece sabaha kada şarjda aynı oldu ve led ışığı da kırmızı
şimdi telefon telefonu ne fastboot moda ne flashmoda girmiyor ki flash atayım
ses açma basarak bağladığımda da kırmızı led ses kısmada aynı led flash tool o yüzden görmüyor
boolloader kilidini flash tool ile kapatıp sonra xperiz companion ile onarma yapmak istiyorum ama olmuyor telefon hiç bir moda geçmiyor .not dün rom atarken şarj 10 civarındaydı şidide şarj olmuyor die moda girmiyor düşünüyorum sizin bu konuda bilginizi almak isterdim.