ACİL YARDIM! |Telefonum Açılmıyor | X6 | Lütfen Bak...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
ACİL YARDIM! |Telefonum Açılmıyor | X6 | Lütfen Bak...
arkadaşlar en son Polarbit Raging Thunder yükleyeme çalışıyordum telefonda signed yaptım . yüklemeye çalıştım güncelleme hatası dedi bende oyunun eski sürümünü silip baştan deniyim dedim yine aynı hatayı verdi kapatıp açiyim belki yüklenir dedim . Telefonu kapattım açılmıyor :S

geçen gün de böyle bir şey olmuştu ama 3-4 kere denediğimde telefon açılmıştı şimdi açılmıyor en son Symbian 3 tipli ev ekranı ve SPB mobile 3.7 yi yükledim bu 2 sini yükleyince zaten telefon yavaşladı ve kapattığımda 3-4 kere deneyince açılıyordu - bu sabah ise hiç açılmıyor üstten açmaya çalıştığımda beyaz ekran çıkıyor nokia yazısınıda kalıyor. lütfen yardım edin arkadaşlar bi çözümü yokmu
Telefonum Nokia X6-00 16GB V12 sürümü

düzelmezse bügün Nokia Clup tan telefonun yazılımını güncelleştirmeye götürücem ama telefon açılmadan güncellenirmi ? lütfen yardım edin . şimdiden teşekkürler. :S :S :S :off:

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Belli ki çok yüklenmişsin:)Bizim arkadaşın kardeşinin de aynı durum başına geldi.Sayısız oyun yüklemişti akıllı :D Hard format attık, düzeldi.Hard format için;
Telefon kapalıyken:
Yeşil tuş+Kırmızı tuş+Kamera tuşu+Açma tuşuna el sıkışma ekranı gelene kadar bas.
Uyarı telefondaki herşey gider.(rehber mesajlar vb.)

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
custom fw atarken hafıza kartını biçimlendirmesi gerekmezmi ? telefonu açamıyor. ha başka bir telefondan veya pc den biçimlendirebilir.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Bu arkadaş telefonunu yapmış ve pc'yi kapatıp telefonuyla oynuyorsa
Yanarım ah ona yanarım.

Symbian Enginer

Symbian Enginer

Üye
İz[Mir]Kan;3154767' Alıntı:
Bu arkadaş telefonunu yapmış ve pc'yi kapatıp telefonuyla oynuyorsa
Yanarım ah ona yanarım.

:ehe:ehe

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Sorunun çözülmüştür umarım.Ama lütfen sadece işimiz olduğu zaman girmeyelim..

nicksiz92

nicksiz92

Üye
dokunmatik ekranlarda bu formatlar işe yarıyor mu

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
teşşekkür ederim İlk Hard format attım çözüldü sonra nokia care gittim güncelleştirmek için v30 yaptı kadın tam telefonu alıcaktım diyoki bu fransadan gellmiş garanti dışında alıyım 20tl :D bi 20 tl gitti belge resim müzük falan gitmedi telefon harddiski oldugu için...

--------------- Ekleme ---------------

İz[Mir]Kan;3154668' Alıntı:
Belli ki çok yüklenmişsin:)Bizim arkadaşın kardeşinin de aynı durum başına geldi.Sayısız oyun yüklemişti akıllı :D Hard format attık, düzeldi.Hard format için;
Telefon kapalıyken:
Yeşil tuş+Kırmızı tuş+Kamera tuşu+Açma tuşuna el sıkışma ekranı gelene kadar bas.
Uyarı telefondaki herşey gider.(rehber mesajlar vb.)

İz[Mir]Kan;3155377' Alıntı:

Teşekkürler :D

İz[Mir]Kan;3154893' Alıntı:
Sorunun çözülmüştür umarım.Ama lütfen sadece işimiz olduğu zaman girmeyelim..

sorun çözüldü sabahtan beri bekledim cevap alamayınca dışarı çıktım bu arada başka bir cep telefonu sitesinde hesabın varmı _ modluk felan_?

işe yarıyor ama her telefonda farklı diye biliyorum ...

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
sorun çözüldü sabahtan beri bekledim cevap alamayınca dışarı çıktım bu arada başka bir cep telefonu sitesinde hesabın varmı _ modluk felan_?

Hayır, genel bilgi bu.Büyük birşey değil.

teşşekkür ederim İlk Hard format attım çözüldü sonra nokia care gittim güncelleştirmek için v30 yaptı kadın tam telefonu alıcaktım diyoki bu fransadan gellmiş garanti dışında alıyım 20tl :D bi 20 tl gitti belge resim müzük falan gitmedi telefon harddiski oldugu için...

Telefon hafızasını etkiler zaten.İlk aldığın günkü gibi olur.Hafıza kartını etkilemez.

• N78-N79
  • N97-E72
  • 5800-X6
  • C7-N8
  • 6220C-N79-N82-N95-N96
Yukarıdaki telefon gruplarına göre farklılık gösterir.Uygun olanı seçip, atabilirsiniz..

http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-tum-symbian-modellerde-hard-format-241532.html

'de de anlatmış..:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt