Acil yardım telefon modda kaldı (düzeldi)

Sponsorlu Bağlantılar

kartal431

Üye
    Konu Sahibi
Acil yardım telefon modda kaldı (düzeldi)
Merhaba arkadaşlar telefonu rom'ladım fakat rom un içine romu indirdiğim sitede Odin mod yazan yerde kalmış gibi resim yükledi rom bataryayı çıkarsamda böyle kalıyor yeniden başlatsamda bu şekilde download a da geçsem bu şekilde yani hirbir işlem yapamıyorum mod yüzünden telefon bu şekilde kaldı lüften yardımcı olun arkadaşlar. şimdiden teşekkürler

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Rom tam yüklenmemiş bu yüzden cihaz şu an download mode da ödin ile tekrar rom atın

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Odinle filan hiç uğraşma download moda girebiliyorsan samsung smart switch ile orjinal yazılımı tekrar kurabilirsin ben de bozdum telefonu sonra smart switch ile tekrar orjinal rom kurdum ayrıca samsungun yeni telefonları başka rom kurulumuna izin vermiyor sen ondan kuramamışsın romu.

Yardım - Samsung Smart Switch ile Telefona Orjinal Yazılım Yükleme/Telefonu Kurtarma

Bu konudan yükle orjinal romunu ben açmıştım zamanında.

kartal431

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar download moda giremiyorum, yaptığım hiçbir işlemi göremiyorum sabit bu ekran var

erhan10090

Üye
cözüm box

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Telefon şu an odin modunda rom atılabilir veya 3. Mesajdaki işlemi yapın

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Samsung başka rom atımını engellemek için telefona koruma koymuş bende odinle rom kuramadım hep hata verdi zaten resimde de koruma modu açık yazıyor.

kartal431

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sağolun kies ten orjinal rom yükledim düzeltdi

Üst Alt