[ACİL] [YARDIM] Samsung np350v5c


Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Beyler, samsung np350v5c bilgisayarım power tuşuna bastıktan 2 saniye sonra kapanıyor.
Sorunu ne sizce ? Yardım eder misiniz ?
 

KAYIP-ADAM

Üye
Pilinde sorun var sanırım.
Benim laptop'tada bu sorun olmuştu. Farklı bir pil takınca sorun düzelmişti. O laptopun pilini başka laptop'a takınca bu sorun o laptopda da olmuştu.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Pili Çıkart Direk Fişe Tak Isınmaya Dayalı Bİşey Olabilir
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt