ACİL YARDIM ROM HAKKINDA

Sponsorlu Bağlantılar

adamabak2011

Üye
    Konu Sahibi
ACİL YARDIM ROM HAKKINDA
Arkadaşlar yurt dışından telefon gelmişti Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060i/DS 4.4.4 Kitkat Türkiyede bu telefon modelinden yok diye biliyorum aynı modelin tek sim kartlısı var geçen gün imei attırdım genel olarak root ta oldu kardeşim root programına girip bir kaç sistem uygulaması kaldırmış orjinal romda bulamıyorum imei gidecek diyede korkuyorum malum çift sim kartlı 60 liraya açtırdım ne yapıcam ben formatta bilindiği üzere rootla kalkan sistem uygulamaları geri gelmiyor nasıl halledicez lütfen yardım edin yarın sabaha bunu düzeltmem lazım arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar lütfen yardımlarınızı esirgemeyin kriz geçiricem ya

musab1996

musab1996

Üye

Kardesim burdan orjinal firmware indirip odin ile kuracaksin

Burdaki samsung tool programini indirip telefona kur cihazin rootluymus zaten kurduktan sonra bu uygulama ile imeini yedekle sonra firmware kur bak imei ucmussa root yap tekrardan uygulamayi tekrar kur imeini geri yukle yanliz imeini yedekledikten sonra telefon hafizasindan imei dosyasini pc ye atki sistem yukledikten sonra yedegimiz silinmesin sıkıntın olursa ozelden ulasabilirsin

• Beğen
Tepkiler: adamabak2011

Üst Alt