acil yadrım çıldırmak üzereyim 5800 zil sesleri silindi ama telde var gözüküo!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gitarcim

Üye
    Konu Sahibi
acil yadrım çıldırmak üzereyim 5800 zil sesleri silindi ama telde var gözüküo!!!
arkadaşlar 5800 xm var bende telefonun orjinal zil seslerini silmiştim.sonra pişman oldum buldum bi yerlerden c!nin içine zil seslerine kopyaladım ama şimdi her sesten iki tane görüyor telefon:S benim yüklediğim ve kendi orjinal seslerle birlikte görüyor kişisel ayarları yaparken.genel profilinde kişiselleştir deyince zil seslerinde gözüküyor ziller ama dosyaları yok ortada.ya bunlara ulaşmam lazım yada tamemen silemm lazım orjinalleri ki kendi bulduğumu yükleyeyim.lütfen yardım edin

sado_27

sado_27

Üye
kardeş tek cozumu telefonuna bı hard format cek baska yolu oldugunu zannetmıyorum sen yınede dene

'Patron

'Patron

Üye
yazılımı yenıden yukle yada format at. 2 sınde bırı olur hacı.

gitarcim

Üye
    Konu Sahibi
ya format attım olmadı:( bişe diicem telefonun c bölümünde zil seslerinin içinde orjinal zil sesleri varmıydı acaba ben de görünmüyor ama tercihlerde müzikler gözüküyor.normalmi acaba? ben bu müzikleri nasıl görürüm? bide telefonun garantisi var daha 1 ay olmadı alalı.yazılım yüklemek garanti dışı bırakırmı acaba

-efşan

-efşan

Üye
yazılımı yenıden yukle yada format at. 2 sınde bırı olur hacı.
:oke:

----------Eklendi @ 21:53:46 ---------- Yazıldı @ 21:52:17 ----------

ya format attım olmadı:( bişe diicem telefonun c bölümünde zil seslerinin içinde orjinal zil sesleri varmıydı acaba ben de görünmüyor ama tercihlerde müzikler gözüküyor.normalmi acaba? ben bu müzikleri nasıl görürüm? bide telefonun garantisi var daha 1 ay olmadı alalı.yazılım yüklemek garanti dışı bırakırmı acaba
arkadaşım orjinal zil sesleri c de değil z de olur ki bunları telefon üzerinden zaten silemezsin
Telefona yazılım attığını anlamazlarsa garantine bişe olmaz

gitarcim

Üye
    Konu Sahibi
ama bende bi c var bide d :S z yokki ama sanki ilk aldığımda c de vardı o sesler ben sildim.şimdi netten sesleri buldum c deki klasöre atıorum her sesten iki tane oluyor.bi program varmış tele yüklenen xplorer mı neydi onuda yükledim baktım z diye bi klasör çıkmıyor.acaba telefonum normalmi bana mı sorunlu gelio

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım xploreyi aç menu\tools\configuration\language'ye gel önce proyu türkçe yap sonra language'nin üstünderomdiskleri göster de z'yi bulursun:oke:

gitarcim

Üye
    Konu Sahibi
ya baktım şimdi bi c : bi e: var c telefon hafızası e :hafızakartı :S anlamadım bu işi nerde bu z?

'Patron

'Patron

Üye
cengiz teman iiymis adi ne? =D

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen bnde bqeqndim teman ne ?

gitarcim

Üye
    Konu Sahibi
çok teşeküür ederim ederim cengiz arkadaşım başardım sonunda:) yalnız kafama takılan bu dosyalar c nin içindede varmıydı ben bunu programsız da görebiliomuydum?

zatenosman

Üye
arkadaşlar 5800 xm var bende telefonun orjinal zil seslerini silmiştim.sonra pişman oldum buldum bi yerlerden c!nin içine zil seslerine kopyaladım ama şimdi her sesten iki tane görüyor telefon:S benim yüklediğim ve kendi orjinal seslerle birlikte görüyor kişisel ayarları yaparken.genel profilinde kişiselleştir deyince zil seslerinde gözüküyor ziller ama dosyaları yok ortada.ya bunlara ulaşmam lazım yada tamemen silemm lazım orjinalleri ki kendi bulduğumu yükleyeyim.lütfen yardım edin

benim açtım konuya bir bak istersen : http://www.maxicep.com/symbian-s60v...lasoru-buldum-kaybolanlarda-dahil-490308.html

----------Eklendi @ 16:39:57 ---------- Yazıldı @ 16:37:52 ----------

ama bende bi c var bide d :S z yokki ama sanki ilk aldığımda c de vardı o sesler ben sildim.şimdi netten sesleri buldum c deki klasöre atıorum her sesten iki tane oluyor.bi program varmış tele yüklenen xplorer mı neydi onuda yükledim baktım z diye bi klasör çıkmıyor.acaba telefonum normalmi bana mı sorunlu gelio

arkadaşım z gizli onu görmek için farklı bir dosya yöneticis gerek x-plore falan

gitarcim

Üye
    Konu Sahibi
teşşekürlerimi sunarım zatenosman :)

-efşan

-efşan

Üye
cengiz teman iiymis adi ne? =D
Buyur Kardeşim Link

Rar İçinde Temaya Uygun 3 adet widget de var

----------Eklendi @ 00:35:43 ---------- Yazıldı @ 00:33:55 ----------

çok teşeküür ederim ederim cengiz arkadaşım başardım sonunda:) yalnız kafama takılan bu dosyalar c nin içindede varmıydı ben bunu programsız da görebiliomuydum?
eyvallah kardeşim ama bu dosyalar c de olmaz diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt