Acil telefon şarj olmuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
    Konu Sahibi
Acil telefon şarj olmuyor
Telefonum s5 şarja bağlayınca şarj oluyor bildirimi gelip gelip duruyor ama şarj olmuyor
sebebi ne olabilir lütfen yardım edin
Sorun ilk çıktığında şarja bağladığım an bana güç paylaşımı için uygulama indirin demişti

_ardaa

_ardaa

Üye
Bence acilinden bilgilerini pc ye yedekle, şarj soketi olabilir. Yetkili servis dışında bir yere verme yazık olur.

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Selim Baltacı
Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
    Konu Sahibi
Bence acilinden bilgilerini pc ye yedekle, şarj soketi olabilir. Yetkili servis dışında bir yere verme yazık olur.
Hocam şimdi aklımıza geldi telefonun eski ve uzun şarj kablosunu baya bükmüştük taşımak için. Bozulduğunu düşünüyoruz bu yüzden yolculuktan geldiğimizde şarja takınca ilk cihazlar arazı güç aktarma hatası verdi sonra o hatada gelmedi şarj oluyor işareti çıktı sonra o da gitti kablo şuan hiç algılamıyor

• Üzüldüm
Tepkiler: Linus Torvalds
_ardaa

_ardaa

Üye
Temassızlık varsa olabilir tabi yedek kablo bulup deneyin, şarj soketi çıkmaz umarım masraflı biraz, önce kablo bulup deneyin bence ama bana soket gibi geliyor.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Sorun şarj kablosunda. Hemen değiştir

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Selim Baltacı ve Linus Torvalds
Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
    Konu Sahibi
Sorun şarj kablosunda. Hemen değiştir
Sanırım öyle abi. Kabloyu belli bir pozisyonda tutunca temas ediyor çünki. Ancak kablo 1,5 metre değiştirmenin her yönden doğru olacağını düşünüyorum bende...
Mesaj birleştirildi:

Temassızlık varsa olabilir tabi yedek kablo bulup deneyin, şarj soketi çıkmaz umarım masraflı biraz, önce kablo bulup deneyin bence ama bana soket gibi geliyor.
Sokette her hangi bir darbe vs olmadı telefonu fiziksel olarak zorlamadık. Durduk yere bozulabileceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Sanırım öyle abi. Kabloyu belli bir pozisyonda tutunca temas ediyor çünki. Ancak kablo 1,5 metre değiştirmenin her yönden doğru olacağını düşünüyorum bende...
Mesaj birleştirildi:

Sokette her hangi bir darbe vs olmadı telefonu fiziksel olarak zorlamadık. Durduk yere bozulabileceğini sanmıyorum.
Kablo ve adaptörler bir yerden sonra oksitlenme yaptığı için artık şarj etmiyor. Etse bile telefon ateş gibi ısınır ve geç şarj eder. En sağlıklı ve kaliteli şarj kablosu 120 ve 90 cm olandır. Sen 120 cm beyaz olandan kullan

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Selim Baltacı

Üst Alt