Acil Satılık Nokia 7710-- Resimli - (50YTL İndirim)

Sponsorlu Bağlantılar

bynedim

bynedim

Üye
    Konu Sahibi
Acil Satılık Nokia 7710-- Resimli - (50YTL İndirim)
Arkadaşlar N90 sevdam yüzünden Nokia 7710 cep telefonumu satıyorum. 1.138YTL faturalanmış şekilde, problemsiz açılmamış olarak yanında aşağıda sıraladığım aksesuarlarıyla birlikte verilecektir..

- Nokia 7710 + Faturası
- Orjinal Nokia Kulaklığı
- Orjinal Nokia USB Bağlantı Kablosu
- Orjinal Nokia Şarj Aleti
- 256 MB Ogatech MultiMediaCard (+ olarak fazladan)
- 1 Adet Dokunmatik Ekran Kalemi

Ayrıca bataryası da orjinal Nokia'dır.. Cihazın köşelerinde ufak dökülmeler vardır ancak bana göre önemsiz büyüklüktedir, alacak kişi Nokia 7710 değiş-tokuş kapak olduğundan dilerse kapağını değiştirebilir... Resimdeki cihazın kendisidir....

İstediğim rakam 450 YTL'dir, bu şartlarda kargo alıcıya aittir, Acil satılık olduğundan 50 ytl indim, Cihaz 27.05.2005 faturalıdır, dolayısı ile 10 ay civarı daha garanti kapsamındadır..

İzmir içi elden cihazı teslim edebilirim, şehir dışına ise hesabıma 450YTL yattığı takdirde verilen adrese hemen kargolarım.. Bana mail ile ulaşırsanız sevinirim, gerektiği takdirde msn'den görüşülebilir.. Umarım iyi bir alışveriş olur..

Mail ve msn: [email protected]

----Diğer Resimler İçin Linkler----

..SATILMIŞTIR..

cagataybas

Üye
hocam bende 1.5 yıl garantisi devam eden sony ericsson k750i var. butun aksesuarları duruyor. yanında da 256 mb sony memory stick pro var. ayrıca kualklıgınıda ben 60 ytl vererek yine orjinal sony sterio kulaklık ile degistirdim. onunla takas etmek istermisin? cevabını bekliyorum...

bynedim

bynedim

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın, sadece N90 düşünüyorum, değilse sevdiğim bi cihaz satmayı da düşünmem..:oke:

bynedim

bynedim

Üye
    Konu Sahibi
Acil satış gerektiğinden fiyat ta 50YTL düştüm arkadaşlar..

cepix

cepix

Üye
Ğüzel Fiyat ;)

cagataybas

Üye
hocam elimde sadece 400 ytl var. eger verirsen 400 ytl'den hemen alabilirm. cevabını bekliyorum. saygılarımla...

Caine

Caine

Üye
güzel ortam olmuş valla. aslınd amaxide böyle bir yer acılırsa ne güzel olurduu. ama burdanda idare edilir artık. herkes kazansın arkadaşlar. kolay gelsin ;)

delimakina

Üye
bu kadar telefon düşkünü olmayın benim kuralım vardır teli en az 2yıl kullanır eskitir belki öle değiştiririm şuana kadar 3 tel değiştirdim 2si kameralı ama lütfen kendinizi paralamayın sonuçta telefon

cepix

cepix

Üye
Çagatay anlaşın alın makine iyiye benziyor arkadaşın yorumuyla

cagataybas

Üye
valla arkadastan ses seda cıkmadı ama baba yaa alim ama ses yok :) bekliyoruz ama nereye kadar :)

bynedim

bynedim

Üye
    Konu Sahibi
çağatay yabancı bi ortam olsa 400 ytl teklifin için cevap bile vermezdim..

Bu cihazın spotları şu an 450-500ytl'den gidiyor, garantililere 600ytl fiyat veriyorlar ki 400ytl'yi geçen gün dolaştığım izmirdeki bütün telefoncular zaten bana verdi, ben de internetten satıp 50 ytl farkla cihazımı değiştirmek amacı ile fiyatı hemen çekip acil satış için bekledim..

Ben faturalı aksesuarlı cihaza + üzerine 256mb mmc ile 450ytl istiyorum, bu yüzden lütfen pazarlık yapmayın..:oke:

bynedim

bynedim

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz istenen rakamdan satılmıştır arkadaşlar, ilgilenenlere teşekkür ederim..:good:

oguzhanbolu

oguzhanbolu

Üye
fiyat cok ucuz alacak olan arkadaslar kacmaz....

ozhan35

ozhan35

Üye
oguzhanbolu' Alıntı:

telefonun sahibi satıldı diye mesaj yazmışşş abii....:megafon:

bynedim

bynedim

Üye
    Konu Sahibi
oguzhanbolu' Alıntı:

Sağolasın, kaçırmadılar da zaten baya ilgi oldu, sonunda gönderdik..:good:

Üst Alt