Acil İphone Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

1978

1978

Üye
    Konu Sahibi
Acil İphone Yardım Lütfen
Merhaba öncelikle böyle konu açıldıysa özür dilerim ama 3 ssatir girmediğim site yok sonuç olumsuz iphone 4 kulanıcısıyım telim gitti yani yazılımsal olarak kurtarma seçeneği olarak recovery modda girmek istiyorum ekranda itunes simgesisine kadar geliyor fakat telin sürücüsü yüklenmiyor hata veriyor nette yazan herşeyi denedim bu dirverla ilgili yinede sizin bilginizi almak istiyorum telimi itunese nasıl tanıtırım yardımlarınız için tşkler.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Merhaba öncelikle böyle konu açıldıysa özür dilerim ama 3 ssatir girmediğim site yok sonuç olumsuz iphone 4 kulanıcısıyım telim gitti yani yazılımsal olarak kurtarma seçeneği olarak recovery modda girmek istiyorum ekranda itunes simgesisine kadar geliyor fakat telin sürücüsü yüklenmiyor hata veriyor nette yazan herşeyi denedim bu dirverla ilgili yinede sizin bilginizi almak istiyorum telimi itunese nasıl tanıtırım yardımlarınız için tşkler.

Başka Bir Bilgisayarda Denediniz mi?

1978

1978

Üye
    Konu Sahibi
evet masa üstünde denidim tek sıkıntı bilin görmemesi

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklere girin. Burdan Apple device aygıtını bulun ve üstüne tıklayarak güncelleştir dediniz mi

1978

1978

Üye
    Konu Sahibi
Evt dedim hepsini denedim ama guncelemiyor

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
iTunes i tamamen kaldırıp tekrar kurdunuz mu
  • Ekran kilit sistemi kullanıyorsanız, ekran kilidini açıp daha sonra kabloyu bilgisayara bağlayın. Parola korumasından dolayı dosyalarınıza erişemeyebilirsiniz.
  • Kablonuzda problem olabilir. Telefonunuzun şarj olması kablonuzun sağlam olduğu anlamına gelmez. Kabloyu değiştirerek deneyin
  • Bazı antivirüs programları sürücüye erişmenizi engelleyebilir. Antivirüs programınızı devre dışı bırakarak tekrar deyin.
  • Sürücü ( Driver) ile ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bilgisayarıma sağ tıklayarak Özellikler seçeneğinden Aygıt Yöneticisine giriş yaprak sarı ünlem işaretli herhangi bir sürücünüz varmı kontrol edin. Eğer iphone üzerinde bu ünlem işareti varsa itunes’i kaldırarak yeniden yüklemeniz durumunda sorun giderilecektir.
  • Üniversal kablolar ile şarj edilen telefonlarda bu durumla karşılaşabilirsiniz. Telefonunuzu bir süre kapalı durumda bekletip tekrar açtıktan sonra tekrar deneyin
  • Bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler’e girin burda Apple Device aygıtını bulun üstüne tıklayarak güncelleştir’e tıklayın
  • Apple destek biriminin bu konudaki makalesinde yazan işlemleri uygulayabilirsiniz. Temel olarak bizim anlattığımız yöntemlerden bahetmişler. Konuya girmek için
  • Bütün bunları yapmanıza rağmen sorun giderilmediyse yapacak tek bir işlem kalıyor. Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekiyor.
Yukardaki işlemler ile başlıca sorunları çözebilirsiniz. Tabiki sorununuz başka sebeplerden de kaynaklanabilir. Yukardaki işlemler ilk olarak yapmanız gerekenlerdir. Bunlarla sorunu çözemediğiniz taktirde cihazın garantisi varsa garantiye göndermenizi tavsiye edebilirim.

Bunu okumuşsunuzdur belki ama yine de göndermek istedim

1978

1978

Üye
    Konu Sahibi
Yardmlarn icin cok sagol allah razı olsun

1978

1978

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş çözülmedi araştırmaya dvm

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Anladım kardeş.

yasin213

yasin213

Üye
Windows 7 mi kullanıyorsun?

1978

1978

Üye
    Konu Sahibi
çözdüm kardeşim itunes si kaldırdım daha sonra ise leawo ios data yı kurdum daha sonrada itunesi kurdum teli tanıdı geri yükle ve güncelle seçeneği sundu şuan indiriyor bakalm sonu nolacak.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
çözdüm kardeşim itunes si kaldırdım daha sonra ise leawo ios data yı kurdum daha sonrada itunesi kurdum teli tanıdı geri yükle ve güncelle seçeneği sundu şuan indiriyor bakalm sonu nolacak.

Gecmiş olsun hocam. Sevindim senin adına

Üst Alt