acil bir soru lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
acil bir soru lütfen yardım
Selamlar arkadaşlar dh skandalından sonra çok uzun zamandır forumlara katılmıyorum bu soruyuda doğru yeremi yazıyorum bilemiyorum lütfen yanlışım varsa beni uyarın şuanki acemiliğimi bağışlayın...
:help: :help:
arkadaşlar ben sony ericsson k700i kullanıyorum telefonumun ekranı patladı hala bazı kısımları çalışıyor arka planımı görebiliyorum msj fln okurken işkence çekiyorum ama neyse birkaç yere sordum ekran için verilen fiyatlar insanın şapkasını düşürüyor resmen ayak üstü dam kazıklama derdinde kadıköy yan sanayi ekran için 120 ytl istedi bi tanesi biri 80 euro orjinal olduğunu idda ediyor biri 70 $ bu iş olacak gibi değil kvk ya yaptırmaya karar verdim şuanki imkanımın el vermeemsi yüzünden hala yaptıramadım teli kvk da ne kadara yapılıyor k700i ekranı bilen yada webde öğrenebileceğim bir adres bilen varsa lütfen beni bilgilendirin daha önce t610 ekranı için kvk ya gitmiştim 65 ytl istediler k700i için ne isterler ve 60-65 milyonu gözden çıkarttım temiz doğru düzgün bu işi ucuza yaptırabileceğim bir yer biliyorsanız oda çok makbul geçer yavaş yavaş ölü pixseller bütün ekrana yayılıyor kullanılmaz hale gelme başladı yardımlarınızı bekliyorum zaman ayırıp ilgiendiğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım saygılar sevgiler :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Webte öğrenebileceğin bir adres maalesef bilmiyorum.. :(

Bu arada geçmiş olsun..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bence ekran için kvk da bi 100 milyonu gözden çıkarman lazım bizim komşu tekno sa da çalışıyo bi sorim öğrenince yazarım buraya

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
van_hoijdonk teşekkürler seni yeniden görmek güzel

ScOrPiOn ilgin ve yardımların için şimdiden çok teşekkür ederim kvk da 100 isterse teli çöpe atarım 2 ci el satmaya kalksam 150 verdikleri bi tele 100 mil masraf etmek pek mantıklı görünmedi bana :( :'( :'(

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
ScOrPiOn haklıymışsın 100 milyon çıkar kvk için demiştin 93 milyonmuş kvk da 7 milyon ucuzluk yapmışlar :P ehaueah neyse bu başlığı silin isterseniz ben cevabımı aldım teli yaptıramicam ama son bi soru ekranı mekranı herşeyi sapasağlam kulaklığı kutusu cd si kitapçıkları orjinal şarj aleti ve el yapımı teldeki mp3leri araba teyibine bağlamak yada sterio büyük hoparlörlere bağlamak için şahsen yaptığım kliteli dönüştürücü kabloyla ne kadar eder bu alet bi fikriniz varmı??

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Satacağın max 120-150 arası.. ;)

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
wııyyhh van_hoijdonk biraz öldürmedinmi fiyatı yauuwww garantiside var bu malak telin yav ekran kırılınca garanti kapsamı olduundan böle uğraşıorm yoksam temmiz alet hakkaten o fiyata satılıosa vur yere kırılsın daha iyi yaf boşa masraf etmiim hiç :'( :'( :'( :'( :'( :'( van_hoijdonk ağlattın beni utan kendinden :P :P :lol2:

ibrahimcay1

Üye
ama hakl1 kardes daha fazlaya gidecegini sanm1yom...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bu halde 150 eder ama ekran sağlam olsa 250-260 eder bence..
ekran fiyatı ise 100 yakın olur bence..

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
can cağızlarım benim sevgili arkadaşlarım ekranı herşeyi sağlam bir k700 den bahsediyorum arızasız sorunsuz bir telefon... emre kardeşim yine topic te günü kurtardın harbi çok sevdim seni :D :D kaçtır sen kurtarıyosun durumu :P :P salam bir k700 250 ederse bu iyi sayılabilir ama tabi ben satana kadar o değerde kalırmı orası tartışılır hatta tartışılmaz cevap çok basit kalmaz :D:D:D sevgiler saygılarrr ;;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş rica ederim biz dostlarımızın herzaman arkasındayız.. ben bulunduğum yerdeki fiyatlara göre bir değerlendirme yaptım.. çoğu kişi burada k700i sıfır fiyatının 430-450 civarında olduğunu bilmiyor..

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
eywallah akrdeşim sağolasın o beni bırakmadan ben tel işini bıraktım artık k700 tamamen ölene kadar kullanırm ben k750 yede içim gitmior deil hani ama naparsın takip etmek çok zor bu teknolojiyi hele bu uçuk rakamlar varken...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
rica ederim..

dozzy

Üye
Yaw arkadaşlar alakasız olacak ama bu dh skandalı ne acaba?
Tahminimce donanım haberle ilgili bişey gibi.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bencede en az 100 milyon gözden çıkartman Lazım çünkü Bi cep telefonu kapağı bile 40 milyon.

yasinbayrak54

Üye
sat ve yeni farklı bir model al..........işin zor.100 müş 90 mış uğraşma bence. :artı: ;;)

klonajinsky

Üye
bir kere telefonu yaptırmak zorundasın.bunu unutma.yoksa satamazsın.150 yede 100 ede satamazsın.şahsen ben ekranı patlak bir k700i ye 5 para vermem.yani 2. el olur temiz olur tamamda ekran patlak yani....

tavsiyem yaptır ve satma.zaten yaptırdıktan sonra max. 200 ytl verir telefoncu o alete.200 ytl ye telefon almak istesen kamerasız ve kalitesiz ekranlı birşey almak zorundasın.o yüzden telefonunu satma stepnede dursun derim.aslan gibi stepne olur k700i den:)saygılar...

klonajinsky

Üye
bir kere telefonu yaptırmak zorundasın.bunu unutma.yoksa satamazsın.150 yede 100 ede satamazsın.şahsen ben ekranı patlak bir k700i ye 5 para vermem.yani 2. el olur temiz olur tamamda ekran patlak yani....

tavsiyem yaptır ve satma.zaten yaptırdıktan sonra max. 200 ytl verir telefoncu o alete.200 ytl ye telefon almak istesen kamerasız ve kalitesiz ekranlı birşey almak zorundasın.o yüzden telefonunu satma stepnede dursun derim.aslan gibi stepne olur k700i den:)saygılar...

edit:yahu 2 kere gitti.silemiyormuyuz bu yazdıklarımızı? :)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Hiç unutmam...
K700i ilk çıktı Ben Ben sinemaya gitmiştim bağcılara dükkanda k700i gördüm hiç özelliklerini bilmyorum girdim baktım camera güzel adam o zaman 45dk video kaydı deyince manyak telefon gibi qeldi 640 YTL verdim aldım garantili olarak şimdi 350 YTL ye garantili var :( ama hala duruyo satmıyorum öyle duruyo güzel telefondur k700i 150 ye satacağına hiiç satma onu kullan

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Hiç unutmam...
K700i ilk çıktı Ben Ben sinemaya gitmiştim bağcılara dükkanda k700i gördüm hiç özelliklerini bilmyorum girdim baktım camera güzel adam o zaman 45dk video kaydı deyince manyak telefon gibi qeldi 640 YTL verdim aldım garantili olarak şimdi 350 YTL ye garantili var :( ama hala duruyo satmıyorum öyle duruyo güzel telefondur k700i 150 ye satacağına hiiç satma onu kullan

Harbiden ya bu ne hep 2 kere gidiyo :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt