acil bir soru lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klonajinsky

Üye
Originally posted by BebekLesHi@Oct 10 2005, 04:57 PM
Hiç unutmam...
K700i ilk çıktı Ben Ben sinemaya gitmiştim bağcılara dükkanda k700i gördüm hiç özelliklerini bilmyorum girdim baktım camera güzel adam o zaman 45dk video kaydı deyince manyak telefon gibi qeldi 640 YTL verdim aldım garantili olarak şimdi 350 YTL ye garantili var :( ama hala duruyo satmıyorum öyle duruyo güzel telefondur k700i 150 ye satacağına hiiç satma onu kullan

Harbiden ya bu ne hep 2 kere gidiyo :P
[post=188021]Quoted post[/post]​
2 kere gönderiyoruz ondan galiba:)ama gitmiyor gözüküyor tekrar basıyoruz napalım... :wacko:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
sitede bazen hata oluyo o zaman gitmiyo zannediyorum bir daha basıyorum olmuyo bi dahakine oluyo buda çok sık olmuyo ama yinede benim gibi yaşayanlar var.

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
foruma pek bakmıyorum kusura bakmayın cevap veremedim zaten satmaya hiç niyetim yok 150 ye stepne fln dursun işte kullanım gül gibi telefon benim işimi görüyor şimdilik yeterli ekranı 83 e yaptım gittim toptancımdan ekranı aldım kendim taktım daha önce yazmıştım teleofn işlerini bıraktım artık alo mesaj kamera en önemlisi mp3 çalması radyo bitmiştir zırt pırt program yükle sil içine edio makinaların kvk sayemde zengin oldu nokia da ii para kazandı benden yeter elin adamını zengin ettim totoma don alacak param yok bi telefon sevdasıdır katlettik bütçeyi teleofna yapılan masrafa acıyorum artık neyse ben k700ümden memnunum tel ölene kadar kullanırım sevgiler saygılar herkeze

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt