Acil Ama Çok Çok Acil Yardım Androidden Anlayanlar Dal Içeri

 • 5 Ekim 2013
 • 591 Okunma
 • 9 Cevap

 1. Arkadaşlar benim samsung galaxy tab 3 7.0 tabletim var bugüne kadar hiçbir problem yaşatmadı bana ben tabletime root yapmak istedim yaptım odin programından sonra tabletime freedom yükledim ve sildim sonra google play store girince bağlantı yok demeye başladı sonra supersu adlı uygulamadan root kaldır dedim fakat tahminim tamamen root u kaldırmadı çünkü yazılım güncellemede cihazınız modifiyeli diyor buna bi çare bulun ben bilmyiorum o kadar araştırdım sabahtan beri internette bunu araştıyorum siz bi çare bulursunuz belki diye sizle paylşamak istedim iyi forumlar.Yeni rom yüklemek istiyorum ama tab 3 7.0 rom bulamıyorum acil yardım edin lütfen annem tabletin bozuk olduğğunu görürse işler hiç iyiye gitmez.
   


  Yazan: seksek771
 2. Telaslanmaya gerek yok.Android icin onlarca unroot programi var.Googleye unroot.apk yazip arat illaki birisi caliscktir bilader.
   
 3. sakin ol kardes. freedoma gir seceneklere bas stop a tıkla sorun tamamdır ;)
   
 4. Yukarıdakile denedikten sonra hâla çözüme ulaşamıyorsan. Fabrika ayarlarına döndür. Yine fayda etmediyse odin'den stock rom atacaksın :oke:
   
 5. freedom silindi dün rootlu olan rom u kurmaya çalışırken usb bağlantısı gelip gitti galiba fail verdi sonra tableti açtığımda "firmware upgrade encountered an issiue please select recovery mode in kies & try again."diye bi hata alıyorum yokmudur çözümü download mode da girmiyor girse root lu rom çakcam odin den ama girmiyor kies de yok pc de napıcam acil yrdımmm
   
 6. Cihaz rootlu iken /system partisyonunda değişiklik yaptıysan unroot yapmadan önce o partisyonu orjinale geri çevirmelisin.

  Ayrıca busybox yüklümüydü?
   
 7. yeniden rom yukle
  ---
  konuyu kirletiyorum ama k.bakmayın
  benim telin system bilgilerine baktım busybox yuklu deil dior ne oluyor bu busy box
   
 8. root ile çalışan bazı uygulamalar busybox gerektirir.O olmazsa o tür uygulamalar çalışmaz.Windowsdan aşina olduğumuz Netframework gibi birşey kısacası.
   
  AHKE bunu beğendi.
 9. Kardes azcik. sakin ol uzme tatli canini stock rom kur tamamdir
   
 10. stock rom ne nerden bulacam lütfen yardım
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/01/2019 - 07:00