Püf Noktası Acil Ama Çok Çok Acil Yardım Androidden Anlayanlar Dal Içeri

Sponsorlu Bağlantılar

seksek771

Üye
    Konu Sahibi
Acil Ama Çok Çok Acil Yardım Androidden Anlayanlar Dal Içeri
Arkadaşlar benim samsung galaxy tab 3 7.0 tabletim var bugüne kadar hiçbir problem yaşatmadı bana ben tabletime root yapmak istedim yaptım odin programından sonra tabletime freedom yükledim ve sildim sonra google play store girince bağlantı yok demeye başladı sonra supersu adlı uygulamadan root kaldır dedim fakat tahminim tamamen root u kaldırmadı çünkü yazılım güncellemede cihazınız modifiyeli diyor buna bi çare bulun ben bilmyiorum o kadar araştırdım sabahtan beri internette bunu araştıyorum siz bi çare bulursunuz belki diye sizle paylşamak istedim iyi forumlar.Yeni rom yüklemek istiyorum ama tab 3 7.0 rom bulamıyorum acil yardım edin lütfen annem tabletin bozuk olduğğunu görürse işler hiç iyiye gitmez.

muratvemine

muratvemine

Üye
Telaslanmaya gerek yok.Android icin onlarca unroot programi var.Googleye unroot.apk yazip arat illaki birisi caliscktir bilader.

ali.clay

ali.clay

Üye
sakin ol kardes. freedoma gir seceneklere bas stop a tıkla sorun tamamdır ;)

badmus

badmus

Üye
Yukarıdakile denedikten sonra hâla çözüme ulaşamıyorsan. Fabrika ayarlarına döndür. Yine fayda etmediyse odin'den stock rom atacaksın :oke:

seksek771

Üye
    Konu Sahibi
freedom silindi dün rootlu olan rom u kurmaya çalışırken usb bağlantısı gelip gitti galiba fail verdi sonra tableti açtığımda "firmware upgrade encountered an issiue please select recovery mode in kies & try again."diye bi hata alıyorum yokmudur çözümü download mode da girmiyor girse root lu rom çakcam odin den ama girmiyor kies de yok pc de napıcam acil yrdımmm

PriZm

PriZm

Üye
Cihaz rootlu iken /system partisyonunda değişiklik yaptıysan unroot yapmadan önce o partisyonu orjinale geri çevirmelisin.

Ayrıca busybox yüklümüydü?

AHKE

AHKE

Üye
yeniden rom yukle
Cihaz rootlu iken /system partisyonunda değişiklik yaptıysan unroot yapmadan önce o partisyonu orjinale geri çevirmelisin.

Ayrıca busybox yüklümüydü?

konuyu kirletiyorum ama k.bakmayın
benim telin system bilgilerine baktım busybox yuklu deil dior ne oluyor bu busy box

PriZm

PriZm

Üye
yeniden rom yukle

konuyu kirletiyorum ama k.bakmayın
benim telin system bilgilerine baktım busybox yuklu deil dior ne oluyor bu busy box
root ile çalışan bazı uygulamalar busybox gerektirir.O olmazsa o tür uygulamalar çalışmaz.Windowsdan aşina olduğumuz Netframework gibi birşey kısacası.

• Beğen
Tepkiler: AHKE
anilari35

anilari35

Üye
Kardes azcik. sakin ol uzme tatli canini stock rom kur tamamdir

seksek771

Üye
    Konu Sahibi
stock rom ne nerden bulacam lütfen yardım

Üst Alt