Alınık Acil Alinik 700TLye kadar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
Acil Alinik 700TLye kadar
merhaba arkadaslar kredi kartim var 700Tlye kadar limitim var nakitte 600TL civarinda nakitim var.
Huawei P6,Nexus4,Xperia Sp tarzi telefonlar ariyorum... Bugün almayi planliyorum
istanbuldayim.. Cihaz full kutulu garantili olmasi tercihimdir yurt disi icin pasaportlu olmasi sart

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
700 tl ye Nexus 4 Xperia sp biraz zor. Forumda arkadaşın biri 750 tl ye S3 satıyodu bak bi istersen :)

anemik

anemik

Üye
Kardeşim 600tl nakit + kredi kartın varsa nexus 5 alabilirsin limitleri zorlayım dersen. 1300tl gibi sıfır fiyatı var.
Nexus 4 kullanıyorum satıcaktım dün vazgeçtim.Neden ? Servise gittim pil şişmişti.Teknik servis numaralı masalar var.gidiyosun gözünün önünde açıp telefonu tamir ediyolar.geri veriyolar :) böyle bi teknik servis görmedim ve harika çalışıyolar.pil değişti + hediye sarj cihazı verdiler ekstra.
Ayrıca nexus 4 böyle hızlı ise nexus 5 ve alacağı güncelleme en az 2-3 sene götürür seni.

mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim 600tl nakit + kredi kartın varsa nexus 5 alabilirsin limitleri zorlayım dersen. 1300tl gibi sıfır fiyatı var.
Nexus 4 kullanıyorum satıcaktım dün vazgeçtim.Neden ? Servise gittim pil şişmişti.Teknik servis numaralı masalar var.gidiyosun gözünün önünde açıp telefonu tamir ediyolar.geri veriyolar :) böyle bi teknik servis görmedim ve harika çalışıyolar.pil değişti + hediye sarj cihazı verdiler ekstra.
Ayrıca nexus 4 böyle hızlı ise nexus 5 ve alacağı güncelleme en az 2-3 sene götürür seni.

Hocam maalesef 1300TLlik bir limitim yok.. ben direk 900 verebilirim nexus5 icin o fiyata da verirmisiniz bilmiyorum :)

anemik

anemik

Üye
ben satmıyorum dostum sana tavsiyede bulundum :) bu paralara iphone alma sakın. 4-4S artık ios7 kaldıramıyor.
Saf android Nexus 4 ara o zaman.sony ericson filan arama 2. el piyasası düşük. ya samsung ya nexus al .bunların arasından nexus 4.

al sana avrupa ve anadoludan 2 ilan :) 700tl ye alınabilir bunlar pazarlıkla.

mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
ben satmıyorum dostum sana tavsiyede bulundum :) bu paralara iphone alma sakın. 4-4S artık ios7 kaldıramıyor.
Saf android Nexus 4 ara o zaman.sony ericson filan arama 2. el piyasası düşük. ya samsung ya nexus al .bunların arasından nexus 4.

al sana avrupa ve anadoludan 2 ilan :) 700tl ye alınabilir bunlar pazarlıkla.

Hocam zaten ya huawei p6 ya da nexus4 alcam sıfır nexus4 var 700 tl ama il dışında araştrym bakalım

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Kardeş bu nexusun teknik servisi neymiş ya :D bendede var yalnız bazen tel çekmiyo aveadanmı neyse cebimde bile çekmiyo kapatıp açınca düzeliyo arayanlar ulaşamıyo mesajlar gelmiyo. Wife bağlanıp kapatıncada oluyo bazen sorun nedir?

anemik

anemik

Üye
Kardeş bu nexusun teknik servisi neymiş ya :D bendede var yalnız bazen tel çekmiyo aveadanmı neyse cebimde bile çekmiyo kapatıp açınca düzeliyo arayanlar ulaşamıyo mesajlar gelmiyo. Wife bağlanıp kapatıncada oluyo bazen sorun nedir?
telefon bazen bendede çekmiyo gibi gösteriyo fakat aslında tek diş de olsa çekiyor.bende çok nadir yerlerde oluyor telefon çekimi çok az olunca. telefonda sinyal diğer telefonlara göre düşük sanırım bu sorunu yaşayanlar var.hele bide avea hattıyla çok yaşarsın.çekim kuvveti az olan yerlerde daha belirgin eder kendini avea ile.onun çözümü yok.şimdilik yok yanii

3onur5

3onur5

Üye
merhaba arkadaslar kredi kartim var 700Tlye kadar limitim var nakitte 600TL civarinda nakitim var.
Huawei P6,Nexus4,Xperia Sp tarzi telefonlar ariyorum... Bugün almayi planliyorum
istanbuldayim.. Cihaz fu ll kutulu garantili olmasi tercihimdir yurt disi icin pasaportlu olmasi sart

istersen ilana bak xperia z var cihazı yollayabilirim biraz daha zorlayabilirsen ptt kargo ile

Satılık / Takas - 2.el xperia Z 1yıldan fazla garantili aksesuarlı - MaxiCep

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ya acaba telefonproblemlimi diye düşünmeye başladım bendeki nexus 5. Bazı kişilerde yazmış wife açıp kapatınca çekmiyo ip çakışması olabilirmi diye. Yazılımsal bişeyse güncelleme falan ile hallolur diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi tek diş olunca falanda çekiyo. Ama bazen bildirim çubuğunu indiriyorum internet bağlantısı yok yazıyo. Arayanlar falan telefonun neden kapalı diyo. Bazen o dişler kırmızı oluyo. Bendeki nexus 5 bu aradaPardon nexus 5 diye 2 defa yazmışım telefondayım o yüzden

3onur5

3onur5

Üye

bu servis sadece nexusa mı özel bide nerde hangi firma acaba izmirde böyle biyer var mıdır :D çok iyimiş ya numaralı ve gözünün önünde tamir edilmesi

anemik

anemik

Üye
bu servis sadece nexusa mı özel bide nerde hangi firma acaba izmirde böyle biyer var mıdır :D çok iyimiş ya numaralı ve gözünün önünde tamir edilmesi
bende çok şaşırdım.numarayı alıyosun.4-5 tane masalı eleman var.numaran yanıyor şikayetini bildiriyosun kolay işlemse yapıp veriyolar.zor ise bi kaç güne olur.çok seri ler.mecidiyeköyün göbeğinde.
Ya acaba telefonproblemlimi diye düşünmeye başladım bendeki nexus 5. Bazı kişilerde yazmış wife açıp kapatınca çekmiyo ip çakışması olabilirmi diye. Yazılımsal bişeyse güncelleme falan ile hallolur diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi tek diş olunca falanda çekiyo. Ama bazen bildirim çubuğunu indiriyorum internet bağlantısı yok yazıyo. Arayanlar falan telefonun neden kapalı diyo. Bazen o dişler kırmızı oluyo. Bendeki nexus 5 bu aradaPardon nexus 5 diye 2 defa yazmışım telefondayım o yüzden
tamam nexus 5 var sende.Nexus 5. Nexus5 evet :D asdasdsa :D nexus 5 harika bişi dokundum elledim ama hat problemini bilemem.yazılımla hallolur.çekme problemi azcık var zor çekiyor ama hat markasıda kötüyse daha belirgin.diyorumya nexus 4 te aynı problemli ama vodafoneyle çekmediğine rastlamadm.mekana göre.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ya hayır öyle demek isteedim telefonda olduğumdan fazlaca yazmışım :D Yeni cihazı garantiyede gönderemem ki garantilike bi sorun olduğunu düşünmüyorum. Galiba vodafone a geçicem mikro sim orjinal geliyo ben bunu baya önceden kendim kestirmiştim yine evin vazı yerlerinde çekmiyodu ama dışarda cebimde arayanın ulaşmaması gibi falan bi sorun olmuyodu ..

3onur5

3onur5

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt