acil acil bu cfw hatasız türkçe olarak sunacak arkadaş varmı

• 28 Mart 2013
  • 866 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kardeş bu cfw italyanca ben buna daha önce türkçe ve ingilizce dil eklemiştim fakat bir çok yerinde sorun vardı sadece dil eklemekte bitmedi yani üzerinde baya bi çalışma gerektiro daha uzman bi arkadaş üstesinden gelecektir :oke:

- - - Eklendi - - -

sorundan kastım dille alakalı tmm manada türkçe olmamıştı :oke:

2. dil ile iş bitmiyor dilden sonra smrtgo tr ecom
    ayarlar bağlantı fonts navibarıda gözden geçirmek gerekir dilden sonra
    baya problem ortaya çıkıyor
    editlemek lazım elimde telefon yok olsa idi 5 dakalık
    iş ama yok

3. git rasim abinin mosaic fwsini kullan derim bu yazılımı türkçeleştiriyim diye indirdim baya bug var onları düzeltmek için yeniden fw yapmak gerek bunların neresini beğeniyorsanız anlamadım türkler hem sağlam hemde görselliğini sade yazılımlar yapıyor

4. sen türk değilmisin

5. İş Tükçe Dil Ekleme İle Bitmez Tükçe Yazı Dili Eklemen Gerekeri şimdi Adı Akılıma Gelmiyor Navibar Tükçe Olacak Vs OOO oOO

6. Sen Hangi Telefonu Kullanıon

7. galaxy s3

8. Güzelmiş Güle Güle kullan

9. eywallah kardeş

10. Bir Tane Ofw Yaptım Boşta Ram 69 Max Ram 74.46 Resim Koyabilirim İnanmayan İçin

11. ofw de normaldır bu ram
    benim widget entegereli ofw mde 75 e kadar ulaştım ama cfw de çok zor

12. Birazdan Symbian Belle [C6 ProXM] V.4 Yüklüyorum Bir Sorun Çıkmassa Eger Linkkleri Kapattım

13. Ben Türküm ama bu yazılımda hatalar var bug diyoruz buna böyle kullanırım dersen uğraş uğraş bitmez bu yazılım

14. teşekkür değimni anladım sağol hani yapa bilecek rasim reis var oda tel yokmuş başka yapacak varsa diye bakıyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 02:46