Acil 490 tl garantili n95 8gb

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erhanfbfbfb00

Üye
    Konu Sahibi
Acil 490 tl garantili n95 8gb
Fatura tarihi 29 eylul 2008 nokia com garantili ( KVK - GENPA - TELESERVİCE ) kutulu, made in finland. Resimde görüldüğü gibi camında birkac ciziği ve kılcal çizikleri ayrıca yön tuşunda soyulma vardır. Faturası kayıp. Kutu iceriği; kulaklık, şarj cihazı, usb kablo, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu şeklindedir. izmirden inceleyerek alabilirsiniz. Fiyat 490 SON. TAKAS YOKTUR.

8gb

Symbiont

Üye
Faturası Kayıpsa Zaten Garanti Yoktur

erhanfbfbfb00

Üye
    Konu Sahibi
hangi firma fatura soruyo soylesene mesaj yazmakta ustunuze yok

--------------- Ekleme ---------------

a ptal mesaj yazmakta ustunuze yok

flybyblue

flybyblue

Üye
acil demişsin ama sen bu teli bu fiyata satamazsın

Symbiont

Üye
arkadaş haklı BU ARADA SADECE NOKİA SERVİSLERİ GARANTİ İLE ALIR TELEFONU TEKNOSA VS FİRMALAR FATURA İLE ALIRR YARIN BİR GÜN TELEFONUN BOZULURSA ORAYA GİDERSEN ALMAZLAR VE BANA SAKIN BİR DAHA ÖZEL KÜFÜR İÇEREN MESAJ ATMA

erhanfbfbfb00

Üye
    Konu Sahibi
teknosa ne alaka?? bu cihaz turkcell abone merkezınden alındı nokia com garantili ve fatura olmaksızın ilgili servislerde bakılıyor zaten bunu kendi mesajındada belirtiyorsun ben ilk mesajındakı sacmalık için ozelıne yazdım ayrıca satılır yada satılmaz zaten su an kullanmıyorum kutusunda duruyor ilandaki "acil" dememin sebebi ise para ihtiyacı için degil sadece durdukca degerinden daha fazla kaybedecek olmasındandır.

Symbiont

Üye
Ne olursa olsun pm taciz etme hakkın yok bu ilk ve son pas geçişim
ettiğm yemini bozmayacağım

ArslanArif

ArslanArif

Üye
Fiyat yüksek kardeş

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
evet fiyat yüksek gerçekten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt