aciill aciil nokia n73 yazılım güncellerken kapandı

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimyuksel

ibrahimyuksel

Üye
    Konu Sahibi
aciill aciil nokia n73 yazılım güncellerken kapandı
yazılımı güncellerken telefon kapandı ve bir daha açılmıyor.ne yapabilirim..
acil yardım edin arkadaşlar lütfen.!!!!!!

mservank

mservank

Üye
Yapabileceğin bir şey yok sanırım.garantiye gönder yoksa bu işten iyi anlayan bir yere gönder.

onurksk

onurksk

Üye
Tek çözüm yetkili servis

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Herkez çare yok demiş fakat var arkadasım telefonunu kvk nokia club gibi yetkili bir servise gotur orada 20 ytl civarı bir ucretle flash attır eski yazılımı geri yuklerler hallolur kolay gelsin gecmiş olsun bys:oke:

mservank

mservank

Üye
Herkez çare yok demiş fakat var arkadasım telefonunu kvk nokia club gibi yetkili bir servise gotur orada 20 ytl civarı bir ucretle flash attır eski yazılımı geri yuklerler hallolur kolay gelsin gecmiş olsun bys:oke:
biz yapabileceğin bir şey yok anlamında dedik farkındaysan bu işten anlayan birine göster de dedik:oke:

romant_58

Garantisi bitmediyse servise götür hemen benim telefonda aynı şekilde yazılım atarken kapandı servise götürdüm 10 gün sonra aldım telefonu sende bir götür istersen

onurksk

onurksk

Üye

Tek çözüm yetkili servis yazmıştık amaaa.....

schumici

schumici

Üye
arkadaşlarında dediği gibi hemen servise götür halletsinler;)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Arkadaslar bende telefonun fazla bir seyı yok heyacanlanma kolay bir sey anlamında yazdım sadece bir flash atılacak zaten servise goturmeden olmaz saygılarımla

exe1454

exe1454

Üye
servise goturmeden olmaz

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Maalesef böyle bir durumda yapılacak tek bir şey var:
Telefonu yetkili bir servise götürmek...

bjkubra

Üye

benimde tlfnum güncellerken kapandı ve açılmıyor.modeli n73.telefon yurtdışından gelmişti ve garantisi yok.tlfncuya götürdüm.100 veya 120 ytl civarında fiyat verdiler.fazla değil mi:allalla: yardım edin lütfen ??:bilmem:

safakk

safakk

Üye
benimde tlfnum güncellerken kapandı ve açılmıyor.modeli n73.telefon yurtdışından gelmişti ve garantisi yok.tlfncuya götürdüm.100 veya 120 ytl civarında fiyat verdiler.fazla değil mi:allalla: yardım edin lütfen ??:bilmem:
sana fazla demişler bizim burda 5 ytlye yapıyorlar :)

ferhat212

Üye
benimde öle oldu ama eniştem telefoncu

kur

kur

Üye
20 tl nerde 100 tl nerde...
diyecek kelime bulamiyorum...

khytr89

khytr89

Üye
Hayır be hiç bir yere gitmenize gerek falan yok.Bende e60 vardı.Tam update sırasında mesaj geldi gitti telefon.Ne yaptıysam açılmadı.Ondan beri zaten aktif olmayan simlerle yapıyorum updateyi.neyse korktum o zmanlar pahalı bir telefondu.Gitti param dedim.Ama sonra bir şekil aklıma geldi pili çıkardım sim i çıkardım baya bir bekledim.Açma kapama tuşuna bastım reset atmaya çalıştım ııhh hiç tepki yok.tekrar çıkadım herşeyi taktım bir müddet bekledikten sonra usb taktım telefonu açma kapamaya bastım bbip diye öttü windows.Yeni donaım bulundu bb5 diye.Ama ekranda hala tepki yoktu.Sonra updateri tekrar çalıştırdım yüklemeye başladı yazılımı bitti.Dedim eyvahh ne olacak bunun sonu ahann dinini ni ni ni nokia elleri.Allah açılmıştı o çöp gözüyle baktğım tel.

izzetaga

Üye
Nokı n 73 eskı yazılım bulamadım

--------------- Ekleme ---------------

Yenı yazılımı kurdum dıl ıngılızce oldu sonra tekrar nasıl tukcce olaca arkadaslar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye

bu telefoncu tam bir soyguncuymuş :bann:başka bir yere götür cihazını

Üst Alt