Yardım Acer laptop siyah ekran sorunu (yardim)

Sponsorlu Bağlantılar

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Acer laptop siyah ekran sorunu (yardim)
Arkadaslar 1 ay once aldigim Acer Aspire E1-572 bu sabah actigimda Acer logosundan sonra masaustu imleciyle birlikte siyah ekran cikti. Basima ilk defa geliyo boyle bisey. Onun oncesinde herhangi bi program bisey yuklemedim. Acil yardimlarinizi bekliyorum. Cevap yazan yazmayan herkese tesekkurler.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Bilgisayar açılmaya çalışırken f8 e bas sürekli. Krşına uzun bir menü gelecek, oradan windows u onar gibi bi seçenek olması lazım, oraya tıkla. Sonra karşına çıkan seçeneklerden sistem geri yüklemeyi dene :hmmm

• Beğen
Tepkiler: revengefire44

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Hocam oncelikle cevap yazdigin ve ilgilendigin icin sagol. Pc icerisinde onemli bazi is dosyalari var. Dunde yaptigim birkac bisey var. Sistem geri yukleme ile bu dosyalari kaybetme gibi bi durum var mi?

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Hayır kesinlikle yok, hatta sistem geri yüklemenin sonunda da uyarı veriyor zaten, sistem geri yükleme tamamlandı, kişisel dosyalara ve klasörlere dokunulmadı gibi :)

• Beğen
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
sistemi yeniden kurmayı dene
:spr

• Beğen

sword07080

Üye
Güvenli nodda acabiliyo musun bi dene ona göre yardimci olalım

• Beğen
kartal835

kartal835

Üye
Control alt delete yap explorer görevini çalıştır windows orjinal değil galiba

• Beğen

sword07080

Üye
Arkadaş ekran açılmıyor diyor ben mi yanlış anlıyorum yoksa ? Ekranın açılmadığını varsayarak bi çözüm bulmak lazım.

• Beğen

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar aldığım yere geri götürerek servise vermeden hallettim. Windows 8.1 güncellemesi yapılmadığından dolayı bilgisayar kilitlenmiş. Konuya cevap yazan, ilgilenen herkese eyvallah.

Misafir - 593854

Arkadaşalar benim acer extensa5220 bilgisayarım var arkadaşım flaşını taktım fakat klavye fare çalışmadı sonra kapattım bilgisayar açılmafj güç düğmesini bastığımda sadece güç düşmesinin ısı yanıyor ekran filan gelmiyor sonrada hemen kapanıyor ne yapabilirm

Üst Alt