Acer laptop siyah ekran sorunu (yardim)

• 7 Ağustos 2014
  • 10395 Okunma
  • 8 Cevap

1. Arkadaslar 1 ay once aldigim Acer Aspire E1-572 bu sabah actigimda Acer logosundan sonra masaustu imleciyle birlikte siyah ekran cikti. Basima ilk defa geliyo boyle bisey. Onun oncesinde herhangi bi program bisey yuklemedim. Acil yardimlarinizi bekliyorum. Cevap yazan yazmayan herkese tesekkurler.

Yazan: revengefire44
    Samsung ile gönderdi
  2. Bilgisayar açılmaya çalışırken f8 e bas sürekli. Krşına uzun bir menü gelecek, oradan windows u onar gibi bi seçenek olması lazım, oraya tıkla. Sonra karşına çıkan seçeneklerden sistem geri yüklemeyi dene :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
    revengefire44 bunu beğendi.
  3. Hocam oncelikle cevap yazdigin ve ilgilendigin icin sagol. Pc icerisinde onemli bazi is dosyalari var. Dunde yaptigim birkac bisey var. Sistem geri yukleme ile bu dosyalari kaybetme gibi bi durum var mi?

Samsung ile gönderdi
  4. Hayır kesinlikle yok, hatta sistem geri yüklemenin sonunda da uyarı veriyor zaten, sistem geri yükleme tamamlandı, kişisel dosyalara ve klasörlere dokunulmadı gibi :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. sistemi yeniden kurmayı dene
    :spr

6. Güvenli nodda acabiliyo musun bi dene ona göre yardimci olalım

Samsung ile gönderdi
  7. Control alt delete yap explorer görevini çalıştır windows orjinal değil galiba

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Arkadaş ekran açılmıyor diyor ben mi yanlış anlıyorum yoksa ? Ekranın açılmadığını varsayarak bi çözüm bulmak lazım.

9. Arkadaşlar aldığım yere geri götürerek servise vermeden hallettim. Windows 8.1 güncellemesi yapılmadığından dolayı bilgisayar kilitlenmiş. Konuya cevap yazan, ilgilenen herkese eyvallah.

Yüklüyor...
21/10/2018 - 02:10