Acemi Birliği Tahmini :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Acemi Birliği Tahmini :)
Evet arkadaşlar zaman daraldı bu cuma günü sülüsümü alıyorum inşallah ve 18-20 Mart arası nasipse birliğime teslim olacağım :tebessüm:

Ve 1 hafta kala sülüsümü almaya, herkesten bir tahmin alıyorum;

Sizce acemi birliğim nereye çıkacak??? :tebessüm:

Tahminler;

Annem; Aydın :)

Kardeşim: İstanbul :kıskıs:

Babam: Ankara (hiç şaşmaz) :alkis

Ben: Heran her yer olabilir :D :d:

Arkadaşım: İzmir :kop2:

Arkadaşım: Muğla ya da Kıbrıs :tebessüm:

Arkadaşım: Antalya :tebessüm:

Arkadaşım: İstanbul :)

Arkadaşım: Isparta :)

Maxicep'ten Tahminler :

Mazlum Somer: Hakkari
Metin: Bilecik
yunus4554: Şanlıurfa
byduke55: Ağrı
Byhaydar: Konya
TheLastWarrior: Manisa
yuxexexy: Isparta
Pondusss: Isparta
saranghaee: Samsun
.TremmerT. : Muğla
SorgulayanAdam: Mersin
Symbianize: Bursa
Mufche: Burdur
MrExpert: çorum
NakeDKing: Isparta
İntifada: Kütahya / Manisa / izmir / Çanakkale
RecepBerkA: Bursa / Kütahya
ersinby: Hatay
DraugHuan: Kocaeli
.caner. : Ankara
haydaravısyon :Adana
efeyılmaz: İzmir
Kabız Civciv: Kütahya
ka_za : Adana

Sonuca göre; Hatay İskenderun 1. Deniz Üst Komutanlığı Er Eğitim Alayında, Telefon Kurucu olarak vatani görevimi tamamlayacağım arkadaşlar :tebessüm:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Hakkari :P

Metin MF

Metin MF

Üye
Bilecik

yunus4554

yunus4554

Üye
şanliurfa :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Ehliyetin yada bir mesleğin varmı ona göre yorum yapalım. Zira Ehliyetin varsa izmir olabilir. Acemi birliği olarak hakkari olmaz çünkü doğuda acemi birlikleri yok. Batıda Hepsi Ben isparta dağ ve komando merkezde acemi birligimi yaptım. Usta birligim hakkari şemdinli 3. Dağ ve komando taburu

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi

Eyvallah :)

- - - Eklendi - - -

Ehliyetin yada bir mesleğin varmı ona göre yorum yapalım. Zira Ehliyetin varsa izmir olabilir. Acemi birliği olarak hakkari olmaz çünkü doğuda acemi birlikleri yok. Batıda Hepsi Ben isparta dağ ve komando merkezde acemi birligimi yaptım. Usta birligim hakkari şemdinli 3. Dağ ve komando taburu

Ehliyet yok meslek yok malesef :( Düz lise mezunuyum :bilmm Elimden bi iş gelmez açıkcası :allalla: ya da gelir ama fırsat olmadı çünkü sanayi ortamına hiç girmedim yani :/

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ağrı :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
konya

silivriserdar

silivriserdar

Üye
o zaman artık şansa kalmış bir durum. Zira topçu tankçı muhabereci yada komando olabilirsin. Onlarında birlikleri yani eğitim yerleri Hepsi batıda sağlık sorunun dövmen yada Başka bir sorun yoksa komando birliğine düşersen komando olabilirsin elemelerden geçersen tabiki ama en güzeli havacı olmak rahat :) yada denizci

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
manisa kırkağaç :d:

yuxexexy

yuxexexy

Üye
Isparta dag Komando...

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
o zaman artık şansa kalmış bir durum. Zira topçu tankçı muhabereci yada komando olabilirsin. Onlarında birlikleri yani eğitim yerleri Hepsi batıda sağlık sorunun dövmen yada Başka bir sorun yoksa komando birliğine düşersen komando olabilirsin elemelerden geçersen tabiki ama en güzeli havacı olmak rahat :) yada denizci

Dövme vs yok :oke: Dizlerimde kemik erimesi vardı ama burdaki sağlık raporu alırken doktor bunu birliğindeki muayene de söyle dedi :bilmm bakalım bi hayırlısı :) Bende denizci olmak istiyorum ama hayırlısı :)

- - - Eklendi - - -

manisa kırkağaç :d:

Eyvallah :D

- - - Eklendi - - -

Isparta dag Komando...

:alkis :) teşekkürler :tebessüm:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Isparta:hmmm

silivriserdar

silivriserdar

Üye
ısparta çok fena eskiden öyleydi tabi şimdi bilmiyorum. Dizlerinde sorun varsa bunu askeriyede mutlaka tedavi ettir. Spor falan yapmazsın gerekirse ayrıca ne hastalığın varsa orada tedavisini ol.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
ısparta çok fena eskiden öyleydi tabi şimdi bilmiyorum. Dizlerinde sorun varsa bunu askeriyede mutlaka tedavi ettir. Spor falan yapmazsın gerekirse ayrıca ne hastalığın varsa orada tedavisini ol.

Dizlerimde kemik erimesi var, hemen diz kapaklarımın altında yumurta büyüklüğüne yakın şişlikler var ve dizimin üzerine çöküp oturamıyorum buralara bişey değdiği zaman canım çıkıyo adeta :( + Genel olarakta kemiklerim çok zayıf benim :/ :( :bilmm

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Dizlerimde kemik erimesi var, hemen diz kapaklarımın altında yumurta büyüklüğüne yakın şişlikler var ve dizimin üzerine çöküp oturamıyorum buralara bişey değdiği zaman canım çıkıyo adeta :( + Genel olarakta kemiklerim çok zayıf benim :/ :( :bilmm

Curuk Raporu Al =P

saranghaee

saranghaee

Üye
benim tahminim belli zaten samsun :D :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...