Acaba xap to APK converter, veya xap emulator for android tarzı bir durum var mıdır?

Morwenath

Üye
    Konu Sahibi
Sitede ve internette araştırdım fakat sağlıklı çözüme ulaşamadım.
Nokia lumia 920 de oynadığım sid maier s civilization revolution 1 oyunu android de yok. Yerine 2 sini yüklemişler. Ben 1 i daha çok beğendiğim için "acaba bu xap ı APK gibi kullanabilir miyim" sorusuna cevap bulabilmek için araştırdım fakat bir şey bulamadım.
Acaba xap to APK converter, veya xap emulator for android tarzı bir durum var mıdır? Veya sadece Civ rev 1 APK da olur.
Şimdiden teşekkürler.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt