Abdurrahman SADİEN yasin-i şerif&mülk&nebe süreleri 320X240 mp4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Abdurrahman SADİEN yasin-i şerif&mülk&nebe süreleri 320X240 mp4
[video=youtube;ur7or35DTEI]http://www.youtube.com/watch?v=ur7or35DTEI&feature=related[/video]

320x240 mp4 ekran ve daha üstü teller için çok kaliteli yasin i şerif , video nun aynısı

nebe (amme) 320x240 mp4 teller için

buda mülk süresi (tebbet) 320x240 mp4

• Beğen
Tepkiler: oleyoley ve yesrip2

yesrip2

yesrip2

Üye
Allah razı olsun kardeşim böyle paylaşımlarının devamını dilerim

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Cümlemizden hocam istek ve öneriye göre çeviri yapabilirim dini içerikli hoşunuza giden video varsa burada paylaşalım hemen telefona göre çeviri yapıp yayınlayabilirim .

m542tf

m542tf

Üye
:tşk: Allah razı olsun

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
[video]http://www.dailymotion.com/playlist/x1ku25_asamusa_sureler-ve-dualar/1#video=xf70jl[/video]

çocuklar için bu videolar var nasıl anlamları ile beraber isteyen olursa yayınlıyayım

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
eline saglık yalnız anlamadığım şu bu kişi güney afrıkalı abdurrahman sadyen'mi yoksa başka bırımı? Soy ismi değişik geldi bana.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
eline saglık yalnız anlamadığım şu bu kişi güney afrıkalı abdurrahman sadyen'mi yoksa başka bırımı? Soy ismi değişik geldi bana.

hocam açıkçası ben isime pek dikkat etmedim benim için önemli olan telefonda daha hızlı ve daha kaliteli bir ses ile okunaklı olması bir çok video var ama en kalitelisi bu video o yüzden abdurrahman sadien videosu hd olmasından dolayı onu seçtim.

evet ilginden dolayı teşekkür ederim soy adı sadien miş dediğim gibi youtube den direk aldım yayınladım pek dikkat etmedim.
buyur buda kendisi.:)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
eyvallah kardeşim biliyorum az dinlemedim abdurrahman sadien'i mükemmel bir ses ve ciger var adamda tekrar eline sağlık teşekkürler.

MrExpert

MrExpert

Üye
Allah razı olsun bende bunu arıyordum...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Sizden de Allah razı olsun arkadaşlar yalnız yasin i şerif 3 sayfadan sonrası çıkmıyor link yenilendi tekrar indirin.Tebbet(mülk)amme(nebe) süreleri de eklendi. Hadi Allah kabul ettin.

• Beğen
Tepkiler: yesrip2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...