ABC sözlük acil

• 29 Mart 2013
  • 1980 Okunma
  • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia 603 kullanıcısıyım telefonun kendi sözlüğü var ABC diye ben telefona 3 dil yüjşefim almanca Hollanda ve İngiltere türkçeyi yüklediğimde sözlükte oto dili kaldır çıkıyor ve sadece türkçe silme seçeneği var nasıl Hollanda dilini falan kaldırabilirim yardım edin

Yazan: reset123456
  2. uygulama yöneticisinden kaldırabilirsin kardeş sonra istediğin dili yeniden yükle ingilizce dahil 3dil hakkın var ona göre bi ayar çekersin

3. uygulama yöneticisi nerede bi tarif edebilecen mi eğer program gerekiyorsa limk atar mısıb

4. konuna şöyle açıklık getire bilirim kardeş
    Cihazınıza bağlı olarak şu seçenekleri belirleyin:
    • Menü > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. N85, N86, N95, N96)
    • Menü > Uygulamalar > Yüklemeler > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. 6730c)
    • Menü > Araçlar > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E50, N76, N80)
    • Menü > Yüklemeler > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E51, E66, E71, E90)
    • Menü > Kntrl paneli > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E52, E72, E75, )
    • Menü > Kntrl paneli > Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi (ör. X5-01, E5-00)
    • Menü > Ayarlar > Uygulama yöneticisi > Yükleme ayarları (ör. 5800xm, N97, 5230, 5233, X6-00, N8-00, E7-00, X7-00)
    • Menü > Ayarlar > Veri yöneticisi > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. 5730xm)
    • Menü > Ayarlar > Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi (ör. 6700 slide, C5-00)
    • Menü > Ayarlar > Uygulama yöneticisi > Kurulum ayarları (ör. T7-00, 801T)
    • NOKİA.COM DAN ALINTIDIR
    • Kardeş bunlardan hangisi sana uygunsa uygulama kaldıra bilirsin ancak bukadar yardımcı ola biliyorum :))

- - - Eklendi - - -

sorun olursa sora bilirsin yardım etmeye çalışırım/çalışırız

5. kardeşim nokia 603 de bulamadım yardımcı olur musunuz

6. bende nokia n8 var 3 aşağı 5 yukarı aynıdır bak şöyle dene ama silinmeye bilir çünkü o ABC sözlük ona bağlı menü>ayarlar>yüklemeler>yüklü uygulamalara girip bak orda varsa vardır yoksa telefonculara sor

7. Aynen dediğin gibi kardeşim ;)
    Neyse şöyle yardımcı olayım kardeşimin dediği yere gir orada zaten yüklü olan herşey çıkar daha sonra hangi dili kaldıracaksan seç ve kaldır kardeşim...

8. ​başka çare yok ne diyim :))

9. yüklü programları buldumda sözlükle ilgili yokda bu sözlüğü yeniden yükleyemez miyim

- - - Eklendi - - -

bunlardan biri değildir
    adobe reader
    all activity widget
    CWTR Core
    Ikm
    microsoft apps
    m.communicator
    m.lync
    m.shared
    Mms DS Plugin
    nokia notification support
    n.store
    n.recommend
    quick office
    SMS DS Plugin
    Solo3 collector
    n:nokia
    bunlardan biri mi bi bakar mısınız

10. kardeş senin ABC sözlük ingilizcemi dili ingilizceyse yardımcı ola bilirim elimden geldiği kadar

- - - Eklendi - - -

ama bilmiyorum ABC sözlüğe türkçe dil eklersen sözlük türkçe olurmu onu bilmiyorum ona göre :)

11. evet İngilizce türkçe ekleyince Türkçe - İngilizce yada tersi oluyor

12. senin ABC sözlük ing demi ona göre elimden geldiğince yardım etmeye çalışçam

13. hayır türkçe kardeş seçenekler falan türkçe

14. Kardeşim senin telefon 603 değil mi ya sen nasıl yüklü uygulamalarda bulamıyorsun. Bak şimdi dediklerimi takip et. menü-ayarlar-yüklemeler-yüklü uygulamar. sonra da bulup kaldıracaksın kaldırmak istediğin dili. bu kadar basit :D

15. diller falan yukarıya yazdığım uygulamalar var telde

- - - Eklendi - - -

Hollanda falan yazmıyor sadece paylaştığım uygulama var

16. O zaman sen en iyisi bir format at temizinden tekrar indir kur telde fazla bişey yoksa.

17. yokda sözlüğü yeniden nasıl yükleyecem

18. Kardeşim zaten format atınca ABC sözlük içinde oluyo rahat ol istediğin dili indire biliyosun bencede format at

19. nasıl atarım yardımcı olur musun

20. *#7370# yap soft format atar o zaman. Ama rehberi falan kaydet sime sadece rehber ayarlar ve yüklü uygulamalar silinir..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 15:59