A 101 4 Ocak 2018 Perşembe Xiaomi Redmi Note 5A 699 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
A 101 4 Ocak 2018 Perşembe Xiaomi Redmi Note 5A 699 TL
bu hafta perşembe günü a101'e Xiaomi Redmi Note 5A telefon geliyor 699 tl

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Peki garantisi falan var mı ? ( Genel olarak , soruyorum bir aralar yoktu bu markada herhalde ) Aksesuar bulma olanakları nasıl ?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Peki garantisi falan var mı ? ( Genel olarak , soruyorum bir aralar yoktu bu markada herhalde ) Aksesuar bulma olanakları nasıl ?
türkiyede satılan xiaomiler ithalatçı garantili yada delta servis olarak satılıyor diye biliyorum bazı facebookta gruplarda aksesuar satanlar oluyor grupları takip edebilirsin hepsiburada n11 gibi yerlere de bakabilirsin birde gearbest vede aliexpresste daha fazla aksesuar seçeneği mevcut

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Eşime xiaomi mi4 aldım (modeli yanlış hatırlıyor olabilirim) 3gb ram var. Akıcılığı ve kullanımı süper. Ben 650 tl ye aldım ama fiyatı 700 küsürlere çıkarmışlar. Tek eksiği arttırılabilir hafızası olmaması ve çabuk ısınması. Birde kutu aksesuarında kulaklık yok maalesef.
İthalatçı firma garantili

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve MAERKEK
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Redmi 4x var bende bence bunun x versiyonu gelseydi alabilirrdiniz

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Asterix34

Üye
Samsung j320 alınırmı ? piyasa fiyatlarından yaklaşık 740 TL civarlarında A101 marketlerinde ise yaklaşık 50 tl gibi indirim ile 699 tl ye veriyorlar sizce normal özellikli akıllı telefon olarak bu fiyatlara alınır mı?

Platform Tipi Android
Bellek (Ram) Kapasitesi1,5 GB
Marka
Arka Kamera 8 MP , Ön 5Mp Selfie için
Ekran Boyutu 5 inç
Dahili Hafıza 8 GB
Çift Hatlı Var
Ürün özellikleri biraz düşük olsada tavsiye olarak daha uygun özellik bakımında biraz daha yüksek cihazlar için önerilere ihtiyacım var.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Samsung j320 alınırmı ? piyasa fiyatlarından yaklaşık 740 TL civarlarında A101 marketlerinde ise yaklaşık 50 tl gibi indirim ile 699 tl ye veriyorlar sizce normal özellikli akıllı telefon olarak bu fiyatlara alınır mı?

Platform Tipi Android
Bellek (Ram) Kapasitesi1,5 GB
Marka
Arka Kamera 8 MP , Ön 5Mp Selfie için
Ekran Boyutu 5 inç
Dahili Hafıza 8 GB
Çift Hatlı Var
Ürün özellikleri biraz düşük olsada tavsiye olarak daha uygun özellik bakımında biraz daha yüksek cihazlar için önerilere ihtiyacım var.
çöp bence alma bütçen ne kadar önerilerde bulunalım konu açda

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Asterix34

Üye
bu hafta perşembe günü a101'e Xiaomi Redmi Note 5A telefon geliyor 699 tl

kataloglarının beğenilen ürünü olan Xiaomi Redmi Note 5A Prime Cep Telefonu özellikleri ve fiyatı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Emsalleri 3 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan bu ürün oldukça uygun fiyatına rağmen sunduğu özellikleri ile göz dolduruyor.

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Özellikleri

1. 5.5″ IPS HD Ekran
  2. 3 GB Ram
  3. 32 GB Dahili Hafıza
  4. 256 GB’a Kadar MicroSD Kart Desteği
  5. 16MP Ön Kamera
  6. 13MP Arka Kamera
  7. Parmak İzi Okuyucusu
  8. 1.4 GHz 8 Çekirdek İşlemci
  9. 3080 mAh Batarya
  10. Android 7.0 Nougat İşletim Sistemi
  11. 4.5 G Destekli
  12. Çift Sim Kart
Xiaomi Redmi Note 5A Prime Yukarda yer alan özelliklerine bakıldığında bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan birisi olduğunu anlayabilirsiniz.Piyasa fiyatı zaten oldukça uygun olan bu ürün A101 Aktüel katalogları ile zaman zaman çok daha uygun fiyatlardan alınabilir. Sitemiz üzerinde yer alan A101 aktüel kampanyaları takip ederek bu ürünü çok uygun fiyatlara satın alabilir, eşsiz özelliklere sahip ürün ile akıllı cep telefonu deneyimini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Redmi4x daha iyi

$

Üst Alt