92/4 Tertip, Er Muhammed :) Hoşçakalın Arkadaşlar..!

Sponsorlu Bağlantılar

jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
Angaralının gitarla ne işi olur la?!

Ankara'nın bağlarıda büklüm büklüm yolları,
Ne zaman sarhoş oldum da kaldıramıyom kolları..

Bunu ibanezinle çal, ondan sonra gel yanıma :gul:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Angaralının gitarla ne işi olur la?!

Ankara'nın bağlarıda büklüm büklüm yolları,
Ne zaman sarhoş oldum da kaldıramıyom kolları..

Bunu ibanezinle çal, ondan sonra gel yanıma :gul:

denerim :zzz:

FatoŞ

FatoŞ

Üye
Evveeett.. Sonunda beklediğimiz an geldi :eller:

Perşembe gecesi yola çıkıp Cuma günü, yani ayın 23'ünde, Ankara-Etimesgut/Zırhlı birlikler okuluna Tank şoförü namımla teslim olacağım. Yani sadece; 20 yıllık filmim 15 aylık reklama girecek o kadar :ehe Bu da silüsüm;

Üstüne basa basa söylemelerine rağmen ben yine de zarfı açtım. Bana adaletin olmadığı yerde kurallar demeyin arkadaş :ehe Verdikleri para da hatrı sayılır bi miktar bu arada :cool

Çok şey bahsetmek isterdim sizlere.. Lakin siz sadece halimden memnun olduğumu, askere gitmek için can attığımı bilin yeter :)

Çok güzel dostluklar edindim bu forumda. 3 tane buluşma gerçekleştirdim. 10'un üzerinde üyenin telefon numarası var ve fırsat buldukça görüşüyoruz. O kadar çok tanıdığım, arkadaşım dediğim insan var ki, adete uyarak her giden gibi nicklerini yazamıyorum :D Hem beni yorar :D hem de kimseye unutulduğu hissini yaşatmak istemem..

HAKKIMDA YAZILIP ÇİZİLENLER :gul:

DreaMagiC;

İçimi acıtan bir haykırış duydum yine
Derinlerden gelen sesine aşina oldum
Hıçkırıklara boğularak döktüğüm gözyaşlarım
Çığlıklar arasında kalbime süzülür yine

Selam verir oldum sesine bir an
Karanlığa gömüldüm sorma bir kere
Seni arar oldu meraklı gözlerim
Cevabı verdi ona en güzel sözlerim

Sığınırım gölgene ey dost
Gitme desemde gideceksin elbet biliyorum
Gözün arkada kalmasın etme kelam
Senin yokluğunda dostlar bana emanet hepinize selam...

~ FatoŞ ~;

Tertemiz Yüreği Ve Beyefendiliği İle Ön Planda Olan NAcizane Diyebilecek insanlardan .. Şair Ruhlu , Saygılı , Ölçülü , Bazen Deli Olabilen , Bazense Ağır Başlılığı İle İlgi Çeken Biri..Askere Gidecekmiş Askerlik Denince Biraz Korkmaktayım Aslında Yani Benlik Bir şey Diyelim .. Aslında Onun Askere Gideceği İçin Hiç korkmamaktayım .. Bilmiyorum Öyle Hissediyorum ..Yüreğim Bunu Diyor Bana..
Benim Gibi Kendiside Evin En Küçüğü..:) Aşklarından Bir Hayli Yıpranmış Gibi Görünür Bazı Kelamlarında Ama Bir o Kdarda Sevinç Doludur.. Her Gönderdiği mesajda Buna İnandım ki Tam Sevilecek Ve Eş Edinebilecek Biri .. Düşünceleri , Kelamları ile..Girdiği Her Ortamda Kendini Sevdirebilen , En Kötü Olduğun Zamanlarda Seni O Kötü Durumdan Alıp İyi Duruma Götürebilecek Biri ..
İnce Bir O Kdarda Narin Sesli Biri J Hayatta o Kdar Kötü Var İken Kötülüğü Bir Tarafa Atmış Ve Benim Tanıdığım Nacizane Kişiliklerden .. Benim Kelamlarım Aslında Onu Tanımayanlara Çok Saçma Gelebilir lakin Gerçek bu ..
Ve Ben Buna İnanmaktayım Daha Çok Günler Geçireceğim Onunla Askerlikten Önce Yani Şimdi Yahut Sonra Ve Benim Ona Diyecek Çok Kelamım Var Aslında..Kendine Çok İyi Bak Muhammed.. Hemde Çok İyi Tez Git Tez Gel Beni Bilirsin Pek Sevmem Ayrılıkları Lakin Dedin Ya İlla Olucak Böyle Şeyler.. Haklısın Lakin Ben Yine Buna İnanmaktayım Sağsalim Gidip Sağsalim Geliceksin Ve Yine Beraber Geçecek günler Ve Yine Devam Edecek Hayat ..
Yüreğini Ferah Tut Emi..İllaki Sıkıntı Çekecek Belki Yaşamaktan Bıkarcasına İç Geçireceksin Sonra Bizi Getir Aklına .. Çünkü Bizler Gelince Yani Sevdiklerin Yaşamak İçin Yahut o Sıkıntını Atlatmak İçin Bir Sebep Olucak..
Ve Bunu Hiç Aklından Çıkartma En Zor Kaldığın Zamanlarda Dahi Rabbin Arkanda Olucak .. Ve Sonra Geliceksin Değişeceksin de Birazcık Belki Yapmış Olduğun Hataların Farkına Varacak Belkide Daha Sıkı Tutunacaksın Hayata..
Bilinmez .. Lakin o Nacizane Yüreğine Çok İyi Bakman Dileklerimi Sunarım..
Aslında Çok Kelam Var Edilecek Lakin İnan Kelamlarım Birbirine Karışıyor , Yazacak Kelamım kalmadığını Yahut Aklıma Gelmediğimi Hissettiriyor..

Kendine Ve Yüreğine Çok İyi Bak .. Allaha Emanet Ol .. Rabbim Yar Ve Yardımcın Ola .. Ve Bizleri ( Bu Genç Şairi J ) Aklından Çıkartma..
Ve Dileğim Şudur Ki Tez Git Tez Gel .. Pir Bir Gelişle Gel …

Saygılarımla…

Canımsınız siz :sarıl: İkinizi de çok seviyor, herşey için teşekkür ediyorum :tebessüm:

BreakerZote;

Sana da çok teşekkür ederim abim. Kaliteni konuşturmuşsun :tebessüm:

Ve diğerleri.. Bütün üyelere hitap ediyorum.. Burada bulunan herkesin illaki birbirine bi şekilde hakkı geçmiştir. Hepinizden bu aciz kardeşinizi bi yanlışı olduysa affetmesini, ve tüm hakkını helal etmesini istiyorum!!! Benden yana; üyesinden yöneticisine, herkese ama herkese hakkım helali hoş olsun. Malumunuz.. Gidipte dönememek, dönüpte bulamamak var.. Hepiniz Allah'a emanet olun :bye:

Not: Ben gittikten sonra benim adıma bi yarışma düzenlenecektir. Kulağınız burada Maxicep Yarışmaları olsun :)

Son olarak; Çevreye verdiğim tatlılıktan dolayı rica ederim :bigstar:

Sende Canımızsın .. Kendine İyi Bak..

- - - Eklendi - - -

Tertemiz Yüreği Ve Beyefendiliği İle Ön Planda Olan NAcizane Diyebilecek insanlardan .. Şair Ruhlu , Saygılı , Ölçülü , Bazen Deli Olabilen , Bazense Ağır Başlılığı İle İlgi Çeken Biri..Askere Gidecekmiş Askerlik Denince Biraz Korkmaktayım Aslında Yani Benlik Bir şey Diyelim .. Aslında Onun Askere Gideceği İçin Hiç korkmamaktayım .. Bilmiyorum Öyle Hissediyorum ..Yüreğim Bunu Diyor Bana..
Benim Gibi Kendiside Evin En Küçüğü..:) Aşklarından Bir Hayli Yıpranmış Gibi Görünür Bazı Kelamlarında Ama Bir o Kdarda Sevinç Doludur.. Her Gönderdiği mesajda Buna İnandım ki Tam Sevilecek Ve Eş Edinebilecek Biri .. Düşünceleri , Kelamları ile..Girdiği Her Ortamda Kendini Sevdirebilen , En Kötü Olduğun Zamanlarda Seni O Kötü Durumdan Alıp İyi Duruma Götürebilecek Biri ..

İnce Bir O Kdarda Narin Sesli Biri J Hayatta o Kdar Kötü Var İken Kötülüğü Bir Tarafa Atmış Ve Benim Tanıdığım Nacizane Kişiliklerden .. Benim Kelamlarım Aslında Onu Tanımayanlara Çok Saçma Gelebilir lakin Gerçek bu ..
Ve Ben Buna İnanmaktayım Daha Çok Günler Geçireceğim Onunla Askerlikten Önce Yani Şimdi Yahut Sonra Ve Benim Ona Diyecek Çok Kelamım Var Aslında..Kendine Çok İyi Bak Muhammed.. Hemde Çok İyi Tez Git Tez Gel Beni Bilirsin Pek Sevmem Ayrılıkları Lakin Dedin Ya İlla Olucak Böyle Şeyler.. Haklısın Lakin Ben Yine Buna İnanmaktayım Sağsalim Gidip Sağsalim Geliceksin Ve Yine Beraber Geçecek günler Ve Yine Devam Edecek Hayat ..
Yüreğini Ferah Tut Emi..İllaki Sıkıntı Çekecek Belki Yaşamaktan Bıkarcasına İç Geçireceksin Sonra Bizi Getir Aklına .. Çünkü Bizler Gelince Yani Sevdiklerin Yaşamak İçin Yahut o Sıkıntını Atlatmak İçin Bir Sebep Olucak..
Ve Bunu Hiç Aklından Çıkartma En Zor Kaldığın Zamanlarda Dahi Rabbin Arkanda Olucak .. Ve Sonra Geliceksin Değişeceksin de Birazcık Belki Yapmış Olduğun Hataların Farkına Varacak Belkide Daha Sıkı Tutunacaksın Hayata..
Aslında Çok Kelam Var Edilecek Lakin İnan Kelamlarım Birbirine Karışıyor , Yazacak Kelamım kalmadığını Yahut Aklıma Gelmediğimi Hissettiriyor..

Kendine Ve Yüreğine Çok İyi Bak .. Allaha Emanet Ol .. Rabbim Yar Ve Yardımcın Ola .. Ve Bizleri ( Bu Genç Şairi J ) Aklından Çıkartma..

Saygılarımla…

jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi

Sende Canımızsın .. Kendine İyi Bak..

- - - Eklendi - - -

Saygılarımla…

Sen de kendine iyi bak ve Allah'a emanet ol Fatoş :)
Hepimizin yardımcısı olsun..
Unutmak ne mümkün? :)
Görüşmek üzere :tebessüm:

Astrosman

Astrosman

Üye
Heyt açılın bakalım şurada iki el sıkayım kardeşim için :gun1:

jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
Bi sikııyyyıim (Ezel-Ali) :d: