900 tlye sıfır n96 900 tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
    Konu Sahibi
900 tlye sıfır n96 900 tl
cihaz yurt dışı olup kaydı yapılmıştır türkçe menüdür unlock dur,sıfır sutusunda sizleri bekliyor arkadaşlar açılıp kullanılmamıştır yetişen alır 0543 482 79 07 [email protected]

cirkinkral78

Üye
Arkadasim sen diger reklamlarinda hep ucuz ucuz diye bas bas bagiriyorsun..
N96 ya verdigin fiyat dukkan fiyatina yakin veya ust seviye 900TL herkes veremez... haaa istedigin fiyata satmak hakkin ama diger verdigin reklamlara uymuyor.
Bizim oralarda buna CELISKI derler bilmiyom sen ne dersin:)
Bizde senin gibi sana teklif sunalim 500 TL teklif veriyorum.

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bunun adı ticaret isteyen alır istemeyen almaz zorla kimseye birşey yaptırmıyoruz bende her türlü cihaz mevcut istediğin fiyat aralığında sıfır veya ikinci el fark etmez bir kaç gün içinde kaç cihaz satıldı haberin varmı senin gibi ne söylediğini bilmeyen ticarete kafası basmayan biri gelirde reklama böyle cevaplar yazarsa ilan baltalanır baltalayanda baltadan başka birşey değildir

cirkinkral78

Üye
Bunun adi ticaret icinde hersey var yalan dahil dimi?...... Teklifim 500tl AYNI devam ediyor
ama benim demek istedigimi anlamadin yada anlamak isine gelmiyor..
Ucuz diyorsun forumun heryerinde karsimiza cikan ilanlarin var bende soruyorum 900TL bu model icin ucuzmu yuksekmi.?
Tek anlatmak istedigim su senin fiyat KVK VS... dukkanalara cok yakin burda bit pazari gorunumu veriyon ama uymuyor guzel kardesim..
TICARETi bilmiyoruz sana gore fakat senin ticaret anlayisini caktik hemen.. Ayni telefonu sana satsak verecegin 300-400 sonra baskasina 900 e sat ohhh...
Bilmedigimiz ticaret bumu ya...... sen daha cok firin ekmek yemelisin
INSANLARI KENDINDEN SAF GORME ......... KURNAZ OL AMA KURNAZLIK YAPMA

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
    Konu Sahibi
senin gibi adama satacak malım yok senin gibi adamlarla daha doğrusu kendini adam zannedenlerle işim yok bilmiyorsan konuşma veya ne biliyorsan onu konuş ortaya bir iddaa atıyorsan ıspatla ıspatlayamıyorsan daha fazla zorlama kendini çünkü gülünç bir hale düşmeye başladın

cirkinkral78

Üye
SEN TAM BIR TICARET CAKALISIN...
Durmadan bisey bilmiyorsun diye kendini ayiklamaya calisiyorsun.
Sana tek demek istedigim sen alirken ve satarken adaletsiz davraniyorsun ve UCUZ diye millete telefon kakalamayaca calisiyorusun.
Sen degilmisin en kral telefonlar cok UCUZ diye ne olduda bu fiyat cikti birden 900 TL ye.
REKLAMLARINLA SATIS USULUN UYUSMUYOR.
KELIME CAMBAZLIGI YAPMA.

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
    Konu Sahibi
senin gibilere çenemi yormak istemiyorum ama sen kaşınıyosun,900 tl dediğim cihaz genpa garantili sıfır orjinal n96 piyasa fiyatına bir bak bakalım ne kadarmış bende ne kadarmış buda sana kapak olsun daha fazla yorum yaparak kendini küçük düşürme işine bak

cirkinkral78

Üye
PEKI.. SIMDI YOLA GELIP ADAM GIBI CEVAP VERDIN
SENIN BU N96 PIYASADA YUKSEK SENDE 900 TL VE BUDA UCUZ HA.. COGUMUZA GORE DEGIL AMA HADI KABUL..
Peki alirken niye boyle pahali telefonlari ucuza istiyorsun insanlari yerine koyarmis gibi veya hic bi careleri yokmus gibi sana ucuz satmalarini bekliyorsun.
SANA N96 YI VEYA N97 YI GETIRSEK VERECEGIN EN SEREFLI FIYAT 400 DUR SENI HERKES TANISIN DIYE SOYLUYORUM.
YALAN DERSEN BENIM TELEFONA VERDIGIN TEKLIFI KOPYALARIM BURAYA.
Herseyin bi degeri var ama sen alirken degersiz gibi bakiyorsun satarken degerli gibi kakaliyorsun. OLMAZ OYLE.
ARTIK SOYLICEK BISEY KALMADI..

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
    Konu Sahibi
:ehe sana söyleyecek lafım yok

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
ne yalancısın yaa hem yurtdısndan gelmiş diosun hemde genpa garantili diosun cakallıkta son nokta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt