8gag


Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
yeni bir site oluşturma fikri geldi aklıma. adı da 8gag. bu sitede Kullanıcılar kendi yaptıkları içeriği veya başka sitelerden buldukları içerikleri paylaşırlar. genel merkezi hong kongda olsun istiyom
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
İsim yaratıcıymış :ehe
 
  • Sevdim
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
10gag'ı da ben açıyorum var mı arttıran :hmmm
 
gonyalı

gonyalı

Üye
6gag da benden
 
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Eksilten de var :bud:
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt