808 Prewiew Avea da ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jdmsaint

jdmsaint

Üye
    Konu Sahibi
808 Prewiew Avea da ..
Facebook Avea sayfasında 808 in geldiği duyurulmuş.Ayrıca taksitleri 74tl den başliyor.Bu arada yorumlara bakarsanız nokia düşmanlarının çekememizlik yaptğnı görebilrsinz.Bizi çekemeyen anten taksın ne diyim :-)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kazikla Satiyorlar .. :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
çok pahalı çok

mudurnu14

Üye
aynen verilmez okadar para 41 mp için n8 al işini 4/4'lük görür...

erdgnblt

erdgnblt

Üye
verilir o telefonu alan symbianos a bkmaz 41mp sensörlü kameraya bakar

keys1903

keys1903

Üye
kamerası harıc 5 para etmez

siegfried

Üye
5 paradan fazlasi eder genc.. Eger niyetin oyun oynamaksa kendine PSP v.s. alacaksin !

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Hep aynı yorumlar diğer konuda da aynı yorumlar var.. Tamam biliyoruz o kadar para verilmeyeceğini.

cyber

cyber

Üye
fotoğraf makinasına daha fazlası veriliyo ama 808 optik zoom takılmıyo, galiba onuda çıkarırlar ama fiyatını hakediyo

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
arkadaşlar o kamera için telafon alınmaz gidin sony kameralardan alın

SilentOne

SilentOne

Üye
telefonun sadece kamerası güzel geriye kalanlar iş yapmaz ama sunu diyeyim kamerası 10 numara güncellemelerle kesin bozarlar o kamerayı nokia bu

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
O fiyata değmez arkadaş Nokia yanlış fiyatlandırma yaptı o cihaza.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Keşke yorum yapanlar cihazı şöyle bir eline alıp da denemiş olsa daha sağlıklı ve güvenilir yorumlar olurdu herhalde.

adanalı1

adanalı1

Üye
kamerası harıc 5 para etmez
fm transmıtter , nokıa harıc hangı cıhazda var kardess ....................? 5 para etmez dedıgınız cıhazın wi-fi si bile ıphone 4s den daha kuvvetlı cekıyor . . bırtek kamera degıl .. adam 512 mb ram ıle tek cekırdeklı bır cıhaza . 16 gb hafıza,41 mp sensorlu kamera , Open GL 2.0 destekli 3D hızlandırıcı ve Gürültü engelleyici mikrofon,HDMI , NFC, DLNA destegı atmış .adamlar daha ne yapsın .. nokıa n97 de bıle kıytırık bı ıslemcısı oldugu halde 32 gb entegre hafıza atan bı fırma . bana androıd yada baska bır ısletım sıstemınde . bu 808 ın donanım ozellıklerıne karsıt bı cıhaz gostersene ???. .

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
fm transmıtter , nokıa harıc hangı cıhazda var kardess ....................? 5 para etmez dedıgınız cıhazın wi-fi si bile ıphone 4s den daha kuvvetlı cekıyor . . bırtek kamera degıl .. adam 512 mb ram ıle tek cekırdeklı bır cıhaza . 16 gb hafıza,41 mp sensorlu kamera , Open GL 2.0 destekli 3D hızlandırıcı ve Gürültü engelleyici mikrofon,HDMI , NFC, DLNA destegı atmış .adamlar daha ne yapsın .. nokıa n97 de bıle kıytırık bı ıslemcısı oldugu halde 32 gb entegre hafıza atan bı fırma . bana androıd yada baska bır ısletım sıstemınde . bu 808 ın donanım ozellıklerıne karsıt bı cıhaz gostersene ???. .
Bu forumdakiler fazla oyun çıkmayan telefonlara beş para etmez diyor, zaten boşuna anlatma derim anlamazlar oyun yoksa onlar için çöptür. :oke:

• Beğen
Tepkiler: doctorrr, adanalı1 ve Esendağlı
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
tek sıkıntısı oyun ve uygulama olacaktır. ki bu dediğimde çok takıntılı insanlar için sorun olmayacaktır. şöyle ki: arşivimde 162 tane hd ve karışık her türden oyun var. hepside eğlenceli küçük büyük oyunlar. bitirdiğim onu geçmez. programa gelince işime yarayacak ve lazımlı 70 tane var. kaçını kuruyorum en fazla on. tema derseniz şuan 55 tane var hepsi seçilmiş temalar fakat 3. ayın on ikisinden bu yana tema indirmeyi bıraktım neden mi bunların hepsini kullanamıyorum bile.
hız konusanda tarayıcının yol kat etmesi lazım genel olarak sistem eskisine göre çok stabil çalışıyor. fp1 kullandıysanız bilrisiniz. bundan sonraki güncelleme ile de tarayıcı ve diğer bi iki hız sorunu yüzde yüz çözülecektir. sistemin symbian 3 den bu yana kat ettiği yoldan belli.
ayrıca o telefonu alan insan fotoğraf çekmekten bu uygulama ve oyunları kullanamaya pek fırsat bulamayacağı için bu sorununda pek ortaya çıkmayacağı genel olarak bakıldığında bariz belli oluyor.
şimdi şu symbian düşmanları bizim bölümü bi terk etsin.
sonra arkadaşlar artık symbianı kötülemeyi bırakın. sistem iyi oldukça kötüleniyor. adı çıktı dokuza inmiyor bi türlü. belki iyi yönlerinden bahsedilse böyle olmayacak daha iyiye gidicek emin olabilirsiniz.
bence tek kötü yanı kalınlığı olmuş. avea bayisinde abi 808 var mı dediğimde reyonu gösterdi ama ben 5800 zannettim üstten bakınca. (kamerayı açınca kalınlık derdi kalmıyor :))
herkese iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: repcic ve adanalı1
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu forumdakiler fazla oyun çıkmayan telefonlara beş para etmez diyor, zaten boşuna anlatma derim anlamazlar oyun yoksa onlar için çöptür. :oke:
Anladım, 808 Purewiew +18 bir telefondur:)çocuklar için oyun telefonu değil:)

• Beğen
Tepkiler: repcic ve adanalı1
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Anladım, 808 Purewiew +18 bir telefondur:)çocuklar için oyun telefonu değil:)
aynen öyle onu alacağına sony kamera al diyen zihniyet androidli telefon alacağına psp al demeyi akıl edemiyor en komik olan nokta bu herkes bi kötüleme peşinde :)

adanalı1

adanalı1

Üye
valla çok hosuma gıttı tasarımı . ozellıklerı. nokıa sonucta abi :D .. vazgecılırmı .yıl olmuş 2012 adamlar androıdde kendını yırtıyor . uygulamaları rahat hızlı acsın dıye. amma nokıa 2008 2009 da n95 ıle 3 boyutlu hd oyunları n-gage ıle getırdı ıse.808 için kımseye uygulama yok 5 para etmez demek dusmez ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt