Satılık 80 tl ye sıfır adidas spor ayakkabı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
80 tl ye sıfır adidas spor ayakkabı

Detaylar ilanda arkadaşlar.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Aga tm 44 gıorum bu tip fiyatları saten o civarda indirim olrsa alırım

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim orjinal sıfır ürün buda. Magzalarda sıfırı şuan 120 tl civarında. İndirim yaparımda çok yapamam. En düşük 70 olur. İlgilenirsen pm at yada burdan yaz:)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Kardeşim sitelerde hep 70 80 civarı garntılımı bıde üst bez yazlık heralde su geçiriyormu

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu su geçirir tabi. Spor ayakkabi. Orjinal adıdas. Nerde link at bana 70 e adidas kardeşm

Son düzenleme:
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Aynen bezli si baya su geçirir tm yazlık ozaman beyaz bide bana 55 e bırakırsan alırım

canko13

canko13

Üye
Giyilmişmi,?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
link istemıştın burda işte linkler herturlu var

kaiwit

Üye
hocam sanalpazar da yazdım, telimi orda mesajında bulabilirsin, ben ciddi alıcıyım, haberleşelimarkadaşım internetten 100 lerce ürün almış biriyim, ilk defa bu kadar ilgisiz bir satıcı görüyorum, sabahtan yazdım, sanalpazar da da mesaj attım, gece bakayım diye girdim şimdi, ne cevap var ne bişi, telefon no yu da mesaj attım sanalpazarda ne telefon var ne bişi, bravo gerçekten yani

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Güzel kardeşim hemen nasıl yargılamışsın=) ağabeyimin düğünü olduğu için 2 gündür aşırı yogundum. İrtibata gecıyorum ben

kaiwit

Üye
yargılamadım kardeşim, canın sağolsun, sanalpazarda yazdım seninde dediğin gibi kargo senden 80 tl yap ilanı hemen alayım, yalnız bugun hemen kargola ki haftasonundan önce elime geçsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...