8 dakikada android 2.3 (vosvok) kurulumu- EN HIZLI- EN PRATİK

• 1 Mayıs 2011
  • 7034 Okunma
  • 8 Cevap

1. ...

..

.

ANDROİD 2.3 (VOSVOK) EN KOLAY, EN HIZLI KURULUMU ---- OTOMATIK KURULUM

sadece 8 dakıkada kurulumu tamamlayacaz.

öncelikle bilgisayarınızdan aşagıdaki iki dosyayı indiriniz.

http://downloads.nitdroid.com/e-yes/N11_Vostok.tar.bz2

http://downloads.nitdroid.com/e-yes/nitdroid-kernel-2.6.28-06_final1_armel.deb

-----------------------------------------------------------------------------------------------

işlemler

*depolardan nitdroid installeri kurunuz.

sonra asagıdakı son versiyon nitdroid installeri ile güncelleyin.

File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server

-----------------------------------------------------------------------------------------------

*n900 MyDocs içinde filebox yardımıyla .nitdroid adında bir klasör oluşturun.(nitdroid önünde nokta olacak). ve bilgisayarımıza indirdiğimiz iki dosyayı bu klasör içine atın.

---------------------------------------------------------------------------------------------

*aşagıdaki linkteki dosyayı indirin, arşivden cıkarıp n900 MyDocs içine atın.

File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server

----------------------------------------------------------------------------------------------

* xtermi acıp asagıdakı kodu girin . kurulum tamamlanacaktır.

nitdroid file:///home/user/MyDocs/nitdroid.manifest

****internet baglantınız acık olmalı. kurulum ıcın sadece 1 MB lık extradan dosya indirecek.

,
    ,

,

,

Yazan: akyzmn
    tutas_tee bunu beğendi.
  2. tesekkurler bu cok piratik olmus.

3. türkçe dil desteği varmı

----------Eklendi @ 16:33:59 ---------- Yazıldı @ 14:56:53 ----------

arkadaşım nitdroid install benim depoda yok nasıl yükliycem veya şöyle söyleyeyim benim telde
    androidin eski sürümleri yüklü değil sıfırdan yükleyeceğim nasıl yaparım anlatırmısın

4. akayozmen kurulumdan sonra hangi programlari. telefonunu hangi ozelliklerini kullanabiliyorz bir liste halinde yazabilirmisin bosuna sadece android kurmus olmak icin ugrasmayalim gercekten maemoda kullanamadigimiz hangi programlar var merak ediyorum...

5. maemo ve android seçimi olacakmı
    teşekkürler

6. sms
    wifi
    yazilimlar
    oyunlar
    calisir durumda

----------Eklendi @ 09:59:10 ---------- Yazıldı @ 09:58:43 ----------

baslangicta olacak

7. Kardes yaa ben bunu kurdumda gerci daha oncedende eskisini kurmustum ama denememistim.wifi olmadan hattimdaki interneti kullanamaiyormuyum???? Varmi kullanabilen? Sadece wifi kullanirsak uzulurum yani :(

8. varsayalim ki basarili bir sekilde kurduk. sunu ogrenmek istiyorum. android kuruldugunda kapatip actigimda maemo ya gecebiliyormuyum arada gecisler varmi varsa bunu yapmak zormudur..?

9. arkadaslar ben samsung i 8320 h1 e yukleyebılırmıyım bunu ?

Yüklüyor...
23/09/2018 - 04:14