8 dakikada android 2.3 (vosvok) kurulumu- EN HIZLI- EN PRATİK

Sponsorlu Bağlantılar

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
8 dakikada android 2.3 (vosvok) kurulumu- EN HIZLI- EN PRATİK
...

..

.

ANDROİD 2.3 (VOSVOK) EN KOLAY, EN HIZLI KURULUMU ---- OTOMATIK KURULUM

sadece 8 dakıkada kurulumu tamamlayacaz.

öncelikle bilgisayarınızdan aşagıdaki iki dosyayı indiriniz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

işlemler

*depolardan nitdroid installeri kurunuz.

sonra asagıdakı son versiyon nitdroid installeri ile güncelleyin.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

*n900 MyDocs içinde filebox yardımıyla .nitdroid adında bir klasör oluşturun.(nitdroid önünde nokta olacak). ve bilgisayarımıza indirdiğimiz iki dosyayı bu klasör içine atın.

---------------------------------------------------------------------------------------------

*aşagıdaki linkteki dosyayı indirin, arşivden cıkarıp n900 MyDocs içine atın.

----------------------------------------------------------------------------------------------

* xtermi acıp asagıdakı kodu girin . kurulum tamamlanacaktır.

nitdroid file:///home/user/MyDocs/nitdroid.manifest

****internet baglantınız acık olmalı. kurulum ıcın sadece 1 MB lık extradan dosya indirecek.

,
,

,

,

• Beğen
Tepkiler: tutas_tee

tutas_tee

tutas_tee

Üye
tesekkurler bu cok piratik olmus.

hsngul44

hsngul44

Üye
türkçe dil desteği varmı

----------Eklendi @ 16:33:59 ---------- Yazıldı @ 14:56:53 ----------

arkadaşım nitdroid install benim depoda yok nasıl yükliycem veya şöyle söyleyeyim benim telde
androidin eski sürümleri yüklü değil sıfırdan yükleyeceğim nasıl yaparım anlatırmısın

kaan dean

kaan dean

Üye
...

..

.

ANDROİD 2.3 (VOSVOK) EN KOLAY, EN HIZLI KURULUMU ---- OTOMATIK KURULUM

sadece 8 dakıkada kurulumu tamamlayacaz.

öncelikle bilgisayarınızdan aşagıdaki iki dosyayı indiriniz.

işlemler

*depolardan nitdroid installeri kurunuz.

sonra asagıdakı son versiyon nitdroid installeri ile güncelleyin.

*n900 MyDocs içinde filebox yardımıyla .nitdroid adında bir klasör oluşturun.(nitdroid önünde nokta olacak). ve bilgisayarımıza indirdiğimiz iki dosyayı bu klasör içine atın.

---------------------------------------------------------------------------------------------

*aşagıdaki linkteki dosyayı indirin, arşivden cıkarıp n900 MyDocs içine atın.

----------------------------------------------------------------------------------------------

* xtermi acıp asagıdakı kodu girin . kurulum tamamlanacaktır.

nitdroid file:///home/user/MyDocs/nitdroid.manifest

****internet baglantınız acık olmalı. kurulum ıcın sadece 1 MB lık extradan dosya indirecek.

,
,

,

,

akayozmen kurulumdan sonra hangi programlari. telefonunu hangi ozelliklerini kullanabiliyorz bir liste halinde yazabilirmisin bosuna sadece android kurmus olmak icin ugrasmayalim gercekten maemoda kullanamadigimiz hangi programlar var merak ediyorum...

dogande

Üye
maemo ve android seçimi olacakmı
teşekkürler

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
akayozmen kurulumdan sonra hangi programlari. telefonunu hangi ozelliklerini kullanabiliyorz bir liste halinde yazabilirmisin bosuna sadece android kurmus olmak icin ugrasmayalim gercekten maemoda kullanamadigimiz hangi programlar var merak ediyorum...

sms
wifi
yazilimlar
oyunlar
calisir durumda

----------Eklendi @ 09:59:10 ---------- Yazıldı @ 09:58:43 ----------

maemo ve android seçimi olacakmı
teşekkürler

baslangicta olacak

enes bilgu

Üye
Kardes yaa ben bunu kurdumda gerci daha oncedende eskisini kurmustum ama denememistim.wifi olmadan hattimdaki interneti kullanamaiyormuyum???? Varmi kullanabilen? Sadece wifi kullanirsak uzulurum yani :(

kaan dean

kaan dean

Üye
varsayalim ki basarili bir sekilde kurduk. sunu ogrenmek istiyorum. android kuruldugunda kapatip actigimda maemo ya gecebiliyormuyum arada gecisler varmi varsa bunu yapmak zormudur..?

driver18

Üye
arkadaslar ben samsung i 8320 h1 e yukleyebılırmıyım bunu ?

Üst Alt