7610da Ogg player sorunu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
7610 a ogg player yükledim program çalışıyor ama play yaptığımda müzikleri çalmıyor yani kullanamıyorum. müzikleri galeriden dinleyebiliyorum ama ogg player'de dinleyemiyorum. yardım ederseniz sevinirim. (ogg player dosyalar bölümünde bulunan sürümü)
 

PaNTeR

Üye
Farklı versiyonları denedin mi? Belki bir uyumsuzluk problemi vardır... :(
 
enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
farklı sürümleri denemedim cünkü sitesindede 7610 için aynı sürümü öneriyor sana hak veriyorum ve bir deneyeceğim. denemekte fayda var
 

PaNTeR

Üye
Umarım faydası olur, gerekli bir program! Hatta vazgeçilmez ;;)
 
enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
bir tane arkadaş dışında hiç kimse bu mevzuya ilgi göstermedi bende küstüm
hiç değilse 7610 da ogg kullanan arkadaşlar hangi sürümü kullanıyor onu bari söylesin.
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
7610'umda OGGPlay çıktığından beri kullanıyorum.

1.6.2 veya 1.6.3 Versiyonundan itibaren her yeni versiyonu çalıştırdım ve şuan da 7610'um da 1.6.5 Versiyon yüklü ve sorunsuz.
 

PaNTeR

Üye
Bir de bunu dene, 7610'da test edilmiş...

>>> <<<
 
enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sayenizde sorunumu aştım çok sağolun. büyüksünüz baba.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt