Müzik Çalar Poweramp Music Player v2.0.10-build-578

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Poweramp Music Player v2.0.10-build-578

Gerekli Android Sürümü: 2.1 ve üzeri
Ayrıca Root, Modlu Google Play Store veya Lucky Patcher olması gereklidir.

Poweramp Music Player, benim ihtiyaç duyduktan sonra yeni farkettiğim en güzel müzik çalar uygulaması. Meğer millet daha önce biliyor da, ben geri kalmışım.

Poweramp Music Player, Android cihazlar için son derece güçlü ve kaliteli bir müzik çalar uygulaması. Şahsen bir kez kullanan başka bir müzik çalar aramaz diye düşünüyorum. O derece yani. :ehe

mp3, mp4/m4a (alac içerir), ogg, wma*, flac, wav, ape, wv, tta, mpc, aiff (* bazı wma pro dosyalarında NEON desteği gerekebilir) dosya biçimlerini desteklemektedir. O nedenle ilk kullanımda cihazda normal gözle göremediğiniz dosyaları da görüp çalması size garip gelse de, kesinlikle bağımlısı olacaksınız derim.

Neyse fazla uzatmayayım. Linklerin üzerinde anlattığım gibi yüklerseniz, büyük ihtimal sizde sorunsuz kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

En azından ben S4 telefonumda iki gündür sorunsuz kullanıyorum. Kendim S4 için ARM ile biten apk dosyasını telefona yükleyip yaptım.

Uygulamada Türkçe dil desteği mevcuttur.
Bu uygulamada hiçbir reklam yoktur.

Eğer ARM, veya X86 nedir derseniz tam bilgim yoktur. Bilenler, bilgilerini paylaşsınlar. ben S4 için ARM olanı yükledim.

What's New
- 575: fixed rare issue with compressed id3v2 tags
- improved stability @ Lollipop
- fixed issue with tag scanner crashing on some incorrect tags (huge thanks to Saurabh Arora, who helped investigating the issue)
- added workaround to skip wbmp album art as it crashes Android in albums/folders list (huge thanks to Luan Andrade, who helped investigating the issue)
- fixed drag and drop in playlists @ Android 4.4+
- few other minor fixes

Ve bu resimde ekran kilitliyken çekildi: (bu arada, şarkı isimleri ekrandan kayarak geçiyor. Çok güzel bir görüntü veriyor bu şekilde)

Kurulum talimatı:
- "Poweramp Apk" yükleyin.
- Poweramp Music Player'i çalıştırın ve tüm ses dosyalarını taramasını bekleyin, ardından çıkış yapın
- Lucky Patcher yükleyip açın, eğer daha önce yüklü ise güncel olduğundan emin olduktan sonra lucky patcher açıp programı bulun ve "özel yama yap" seçeneğini tıklayın.
- Özel yamalar listesinden "patch_ren.by.ramzezzz_com.maxmpz.audioplayer" seçeneğini tıklayın.
- Uygula seçeneğini tıklayın ve yamanın uygulanmasını bekleyin.
- Uygulamadan sonra açılan pencerede tüm yazılar yeşil ise tamamdır.

- Tam sürümün keyfini çıkarın.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıPlanet

YaşlıPlanet

YaşlıPlanet

Üye
2Gb RAM yeter mi bu programa ?