Telefon Tavsiyesi 700 TL'lik Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
700 TL'lik Telefon Tavsiyesi
Selamun Aleykum
Arkadaşlar anneme telefon alacam. Biraz araştırdım galaxy j2 zenfone go olabilir. Başka öneriniz varsa lütfen yardımcı olunç

Buğra

Buğra

Admin
GM 4G en iyi f/p cihazı o fiyat aralığına kaldı ki 550 lirata satılıyor bazı yerlerde :oke:

bütçe artarsa gm 5+ tavsiye ederim

gm orta segmentte işini iyi biliyor :ehe

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
General mobile pek sevmiyorum. Ne biliyim marka hastalığımda yok ama bi kaç kötü örneğine rastladım ondan heralde

Buğra

Buğra

Admin
kötü örnek ararsan sana ayfon 6s'den samsung s7 ye kadar her cihazdan örnek gösterebilirim :)

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Htc desire 626 nasıl? Bilginiz var mı ?

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Başka önerin var mı ? Lenovo felan

byAndroid

byAndroid

Üye
Lenovo k5

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Benim önerim Lumia 640 LTE
o paraya rahatlıkla alırsın ve sorun yaşamadan yıllarca kullanırsınız..
Ekranı 5 inc olması lazım..

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Lg g4c de 700 tl o nasıl

byAndroid

byAndroid

Üye
LG ye yaklaşma bence

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
annene alacaksan lumia 640xl ya da 830 alabilirsin uzun ömürlüdürler ve kamera performansları iyidir ille de android diyorsan lenovo k5 xiaomi mi4 zenfone go ve ya lenovo p1m alabilirsin ancak unutma android tarafından alacağın cihazlar bilinçsiz kullanımda uzun dönemde performansları ciddi şekilde düşebilir ve büyük ihtimal hiç güncelleme almayacaklar ancak lumia 640xl ve 830 bugün güncelleme alacaklar ve büyük ihtimal bir büyük güncelleme daha alacaklar o arada aylık olarak düzenli küçük güncellemeler de alıyorlar sana tavsiyem lg ye pek bulaşma annen zaten telefonu en fazla facebook için kullanacaktır yani senin annen için uzun ömürlü sorun çıkarma ihtimali az olan telefon daha uygun olur.lg leri ise 2 yıldan fazla servise gitmediysen şanslısındır en azından g serisi böyle

Sent from mTalk

Son düzenleme:
lazye

lazye

Üye
güncelleme için general mobile,f/p için lenovo,diğerleri de marka olduğu için alınabilir arkadaşların dediği telefonlara katılıyorum

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Siteleri araştırırsan Xiaomi Note 3 al Snapdragon işlemcili olan al hepsini 10 katlar :oke:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Huawei P9 düşünebilirsin. Tasarımı ve yazılımı gayet güzel cihazlar.

Galaxy S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi