700 lira peşin pa700 lira peşin paraya raya hangi telefonuu tavsiyee edersinizz acill yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadiremre1

Üye
    Konu Sahibi
700 lira peşin pa700 lira peşin paraya raya hangi telefonuu tavsiyee edersinizz acill yardım

technoshark

technoshark

Üye
Androidli, işletim sistemli telefon almanı tavsiye ederim şuan alınması gereken işletm sistemi androiddir.. bu konuda herkeste ısrarcıyım açıkcası.. tavsiyem o olsun.. marka olarak birşey demiyeyim de android kesin olsun..

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İsteklerin beklentilerin neler? Dokunmatik mi yoksa klasik mi istiyorsun onu bile bilmiyoruz daha...

hoss

hoss

Üye
wave 2 yada galaxy ace

technoblue

technoblue

Üye
üzerine biraz daha koyabilirsen lg optimus black tavsiye ederim. 1ghz işlemcili, 2.2 android froyo işletim sistemli ve 2.3'e yükseltilebiliyor. bir çok yenilik kullanmışlar smartphone da. 700 NIT IPS LCD nova display evran teknolojisine sahip yani ortam ışığına ve güneş ışınlarına göre parlaklık otomatik olarak ayarlanıyor. diğer smartphonelar la karşılaştırma yapıldığında %50 enerji tasarrufu sağlıyor. 2mp ön kamera kullanılmış ve bu bir ilk. wi-fi direct sayesinde internet ve veri alışveriş hızı en üst seviyelere ulaşıyor. gkey tuşu ile resimler ve menüler arası geçiş işlemi kolaylaştırılmış. oyun ve uygulamalar google market sayesinde ücretsiz indirilebiliyor. tasarımı da oldukça güzel. ağırlık ve kalınlık yok gibi incecik bir smartphone. fiyatı da 900 ile 990 tl arasında değişiyor. bu kadar özellikli bir smartphone u bu fiyata almak diğer markalarda çok zor bence bu fiyata alınabilecek en iyi smartphone adayı. aklına bulunmasını tavsiye ederim.

Ocean258

Ocean258

Üye
işlemcisi ne olsun? kamera cok onemlımı? oyun aynı sekılde? bunlardı bı yazarsan ona gore bı tavsiyem olabılır..

pasha14

pasha14

Üye
Biraz daha para ekle C7 al. Veya C6'da alabilirsin.

hoss

hoss

Üye
huawei ideos x5 de iyi tercih olur özellikleri gayet iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt