700 hadi en son 800 e kadar telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
700 hadi en son 800 e kadar telefon önerisi
arkadaşlar 700 en son 800 e kadar telefon önerisi istiyorum android telefon alacagım fakat ne almalıyım galaxy ace inceledim hoşuma gitti 700 lira

axy__yunus

Üye
htc desire z favorim, bunun yanında sony ericsson xperia neo v veya galaxy w yi düşünebilirsin.

axy__yunus

Üye
hayır benim dedigim xperia neo v mt11i sen böyle bak ama neonun yanına bi tane v koy öyle ara

----------Eklendi @ 23:02:52 ---------- Yazıldı @ 22:59:27 ----------

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
ama ben nokia dan başka telefon kullanmadım sony ericsson biraz karışık gibi sanki :hmmm aslında benimde hoşuma gitti ama zor gibi sanki

axy__yunus

Üye
alısırsın ya. Alısmak ne kadar zor olabilir ki. Hem nokia işletim sistemi kötü. Yalnız neo da forumlarda telefonu eline alıp kontrol edenler sakat gibi görmüsler. Ona bakmalısın orası ayrı bi konu

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
başka önerisi olan yokmu :hmmm

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
750 liraya galaxy ace aldım

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
kardeşim başlığına koptum :D hadi biz bunu 900'e bağlayak :D şaka bi yana ideos x5 al paran cebinde kalsın.

DragonistTM

DragonistTM

Üye
5800 al mutlu ol :)

61semih

61semih

Üye
sony neo v tek secenek.htc desıre z felan alınmaz hantal ve gpu su 500tl lık telefnlarla aynı.kı zaten piyasasıda yok zamanla klavyesınde gevşeme oluyormus tavsıye etmem desirez yi,hem flash playerıde yok

D u M a N

D u M a N

Üye
ideos x5 özellikleri aceden yüksek fiyatı aceden düşük çok büyük kazık girdi sana 150-200 tl :D

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
ideos x5 özellikleri aceden yüksek fiyatı aceden düşük çok büyük kazık girdi sana 150-200 tl :D

:oke:

----------Eklendi @ 23:56:15 ---------- Yazıldı @ 23:55:06 ----------

keşke htc desire z , ideos x5 , sony neo v alsaydın.

61semih

61semih

Üye
neyse arkadaslar bazı seylerın davası olmaz bılıyorsunuz :D

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
:D doğru bazı şeylerin davası olmaz.

haltie

haltie

Üye
Hayırlısı olsun:)

:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...