6700 Slide Almayı düşnüyürum Yorumlarınız

• 30 Ekim 2010
  • 2385 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 6700 Slide Almayı düşnüyürum Yorumlarınız :bilmm

Yazan: mesberado
  2. Bende var telefona 10 üzerinden 8 verdim.
    - Sürgü problem çıkarabilir korkusuyla nazik tutuyorum. Kot pantolonda arka cebime koyamıyorum.
    - Tuşlama yapmak istediğimde telefon elimde dengede durmuyor. Baş tarafı biraz ağır basıyor.Dikkatli kullanıyorum.
    - Tuşlar çok küçük ve mesaj yazan için uygun değil.Çabuk bozulabilir.

+ Telefon fotoğraf ve video kalitesi harika.
    + Şarz durumu iyi.
    + Telefon görsel konumu ve tasarımı harika
    + Desteklediği video olarak flv var galiba ben denemedim.
    + Telefon çalik kasa benim tabirimle DOGAN SLX yeşili olunca dahada güzel.

Sonuç : Daha da iyisi yapılabilirdi 2 yıl kullanmak için iyi bir telefon.

3. güzel telefon cok hoşuma gtti.ama ark ın dediği gbi biraz küçük tuşlu ve nazik bi telefon :)

4. Al korkma kibar hafif kullanışlı tavsiye ederim wifi dışında herşey mevcut 16 gb kaldırıyor...Ben kullanıyorum 5 aydır noki bi başka kullanmadıgım tel kalmadı nokia nın en ucuzu dahi kullanışlı buna ben karar verdim...

5. nokia 5800 xpres music al

6. 6700 classic al bence slide tavsiye etmiyorum classıc gercekten cok guzel bir telefon:))

7. bende 6700s kullanıcısıyım tek eksiği wifi bence gps kısmen yok denebilir ama harita desteği mevcut ses kalitesi süper ötesi denemez idare eder ve en önemli sorunlardan birisi hd video izlerken çok takılma oluyor onun dışında güzel telefon ama telefonda media ile çok haşır neşirseniz tavsiye etmem...

8. güzel telefona benziyor..

9. Yazılım hatası var.Servise gönderince yeni yazılım yükledik diyip olması gereken özelliği siliyorlar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/11/2018 - 21:41