6681 kullananlar Bi bakabilirmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Flash- tasarım - 262k.. ;)

burakarslan

Üye
[bende 6681 kullanıyorum o sorun bende de var ama bütün 6681 lerde öyleymiş yani telinde bir sorun yok :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Çokta dert edilecek bişey değil bugün baktımda bi 6681'de.. ;)

3f3

Üye
arkadaslar bu 6681 farklı bır symbıan sıstemı mı kullanıyor n90 ın kullandıgı gıbı mesela.Yabancı bı sıtede telefonun masaustunde n90 ınkı gıbı 4 5 tane yukarda ıcon duruor bılen varsa bı yardımcı olsun tesekkurler..
Anlatmak ıstedıgımı su sıteye upload ettım resmı bı bakabılırsenız sevnırım.

enigma

enigma

Üye
wala ben bişi anlamadım. problem bende mi? sürüm falan kısmını anladım ama gerisini malesef zaten 6681 'i pek bilmiyorum ama soru ve cevaplarda ufak tefek hatalar yaptığınızda düzenleme yapabiliyorsunuz.

cNs

Üye
arkadaslar bu 6681 farklı bır symbıan sıstemı mı kullanıyor n90 ın kullandıgı gıbı mesela.Yabancı bı sıtede telefonun masaustunde n90 ınkı gıbı 4 5 tane yukarda ıcon duruor bılen varsa bı yardımcı olsun tesekkurler..

SELAM. DEDİĞİN OLAYI ARAÇLAR - AYARLAR - TELEFON - BEKLEME MODU - ETKİN BEKLEMEYİ KAPATARAK YOK EDEBİLİRSİN.. AYNI ŞEYİ BENDE YAŞAMIŞTIM :)

3f3

Üye

SELAM. DEDİĞİN OLAYI ARAÇLAR - AYARLAR - TELEFON - BEKLEME MODU - ETKİN BEKLEMEYİ KAPATARAK YOK EDEBİLİRSİN.. AYNI ŞEYİ BENDE YAŞAMIŞTIM :)
[post=172232]Quoted post[/post]​

yok benım kı sıkayet anlamında deıldı.
yanı 7610 da fln uploadd ettıgım resımdekı olay olmuordu bı deısık olmus hos olmus

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by 3f3@Sep 20 2005, 08:30 PM

[post=172010]Quoted post[/post]​

6681 , Symbian 8.0 kullanıyor. ;)

3f3

Üye
o halde bu ozellık 6630da da var symbıan 8,0 upload ettıgım resımdekı masaustu ıconları 7610 da 7.0 oldugu ıcın yok yanı :)

sambacı85

Üye
yaw kardeş sen bu fiyatları nerden yazıyon ben 260 ytl ye aldım 6681 çokta süper telefon

batur21

batur21

Üye
telefona format cek işin tamam olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt