6680 ciler burda mı yoksa tek miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
barabelli

barabelli

Üye
hayır hıc bır sekılde yapmıyor ama bıde sunu belırtım telefon spot seslı arama de armaz vıdeo arama de aramaz illa manuel yapacan

notyet

Üye
aynı sorun bendede vardı.rehberde ismin üzerine gelince arama yapmıyordu.servise götürdüm format atmamız gerek dedi eğer sorun devam ederse hafıza kartından kaynaklanıyor olabilirmiş o zaman firmaya gidip değişmesi gerek dedi.ama benimkine format attıktan sonra sorun kalmadı.yani servise götür format atsınlar

white

Üye
Çok saçma

mahirmete

mahirmete

Üye
saçma deil... 6680 ile turkcell hazırkart uyumsuzluğu var..
al bi telsim tak bakalım yapacak mı
yapmaz avea da da yapmaz...

RockFord Fosgate

Üye
wersıyonlaeda alakalı yenı wersıyonda olmuyo!!!

mahirmete

mahirmete

Üye
dostum yeni version ne çıktığını bilmiyodum..

Nazire

Üye
arkadaşlar ya ben sesli komut yapamıyorum ses sistemi hatası diyo önerileriniz??

challenge_07

Üye
<span style="color:#FF6666">arkadaslar burada programları paylassak daha ıyı degıl mı? bende bır suru calısan 6680 oyun ve program var ama upload etmek cok zaman alır. nasıl yapalım ?</span>

ksfb

Üye
<div class='quotetop'>(barabelli &#064; Nov 24 2005, 08&#58;04 PM) [post=214338]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
evet iyi fıkır hadı ılk soru benden bazen rehbere gırınce arama tussuna basıyorum aramıyo tel tepkı vermıyor nasıl bole bı problemı ya da cozum yolu bılen varmı bende 6680 cıyım ılk cıktıgında aldım
[/b][/quote]

o sorun sadece türkcell kartlarda oluyo

innerlight

Üye
selam arkadaslar benim bir sorum var.. müzik dinlerken ses yuksekliği ( player da sonda ) ortalama bir yükseklikde yani daha tatmin edici olabilir diye düşündürüyor ama o sırada bir sizi arıyorsa bir anda kulaklıgınızdaki ses baya yukseliyor bir süre için işte bu diyorsunuz ama bu yükseklik telde mevcutsa neden sadece bu anda olusuyor. 2. sorum daha ciddi bir kulaklıgı var mı bu telefonumuzun ve nereden bulunur fiyatı nederi
tesekkurler ...

HaRuN45

Üye
EWET BEYLER DAHA BUGÜN ALDIM KURARSANIZ HABER VERİNN....

guwen

Üye
kimse paylaşımdan yana değl galiba başlangıç yapalım ozaman nerede 6680 ciler

buyrun mp3 player playist ve eko görünümlü

buyrun 6680 de microsoft exel

microsoft word

buyrun bu başlangıç için
emegede saygıyı unutmayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt